Wpis z mikrobloga

Mirki kupiłem licencje Affinity Designer, bo hobbystycznie zajmuje się jakimiś projektami grafik, banerów i innych pierdół. Jednak potrzebuje opcji do trasowania na wektory, a to posiada tylko Corel Draw. Na allegro widzę jakieś starsze licencje na X6 za ok 200 ziko, jednak jest to wersja home&student. Czy takie licencje są w ogóle legitne?

Ma ktoś może tą wersję i napisze czy ona jest jakoś mocno okrojona? Lub gdzie można kupić sprawdzoną- nie drogą licencję na Corel Draw?

#grafika #corel #affinity #freelancer
  • 12
@Szczescia_Sczypta: w ogóle nie jest okrojona, miałem dwie różne wersje i działały tak jak w pełni legitny corel. Niestety po kilku latach pojawił się na jednym z programów komunikat że pirat. Nawet nie pisałem do corela bo to samo mi zrobili z corelem 12 którego kupiłem na morele.net i był na 100% oryginalny. Corel ma taką politykę i można do nich pisać i udowadniać że oprogramowanie jest kupione w dobrej wierze
@Szczescia_Sczypta: jeżeli nie jesteś przyzwyczajony do X6 to nie odczujesz różnicy. Ja byłem przyzwyczajony do pirata X6 i na początku brakowało mi kilku ułatwień ale już się przyzwyczaiłem. Co do szczegółów to musisz sam poczytać jakie nowości dali w X6 bo ja nie korzystam być może z tego co Ty potrzebujesz.
Aczkolwiek trasowanie niczym w zasadzie się nie różni. Jak masz bardzo dobry jpg to będzie ok. Jeżeli nie to tu