Wpis z mikrobloga

@Deku: Jak w ogóle można słuchać tego typa. Ale fanki na tym samym poziomie intelektualnym co ten gościu, który obraża i wyzywa publicznie byłą dziewczynę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@straszny_kameleon: w podstawówce miałem jednego wroga... Sebuś mniejszy ode mnie, zaczepiał mnie jak miał okazję, ale byłem większy i miałem bardziej zorganizowanych i starszych znajomych, więc jak coś do mnie miał to albo obrywał ode mnie , albo od kolegów. Kilka lat później "spotkaliśmy się" na dyskotece i wraz z 6 kolegami spuścili mi łomot. Miałem złamany nos, ale nie chciałem wzywać policji, bo nie chciałem mieć dożywotnich wrogów... Potem
  • Odpowiedz
@Deku: Trochę żenada słuchać tych nowych raperów 18-letnich, obecnie słucham tylko Taco i Sariusa bo to co się dzieje wokół tamtych Mat i innych to jest straszne cringe
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Deku: dla jaj bym zglosil ze wlasnie ktos mi grozi smiercia i boje sie o zycie XD


@Norskee: jak mi kiedyś wariat drogowy powiedział, że mnie "#!$%@?" to policja odmówiła przyjęcia zawiadomienia, bo "musiałby mi dokładnie powiedzieć co mi zrobi, a to wyrażenie zbyt ogólne i będzie umorzenie i tak" xDDDD
  • Odpowiedz