Wpis z mikrobloga

Mirki, zastanawiam się nad zakupem moto. Chciałbym wydać do 10k.
Rozważam:
TDM 900
Versys 650
V-strom 650
Transalp 650

Mam 196 cm wzrostu. Który z nich polecacie? Ewentualnie coś innego?
BMW GS 650?

Wtrysk znacznie lepszy od gaźnika w użytkowaniu i spalaniu?
#motocykle
  • 38
  • Odpowiedz
@linek_big: no to Trampek albo V-srom. Do obu też dostaniesz dużo turystycznego szpeju i różnych modów/poprawek. Oba sprawdzone w boju, nie ma się co czepiać. Szukać dobrej sztuki, zrobić pod siebie i bzikać.
  • Odpowiedz
@bocznica: A jeszcze varadero 1000? Obawiam się że za duże w mieście może być. Często do pracy jeździłem na moto.

vstrom a versys nie są bardzo zbliżone do siebie jeśli chodzi o teren?

Versys czy tdm znacznie taniej idzie dostać od versys. Dlaczego?
  • Odpowiedz
@linek_big: zdecydowanie versys mniej, no i nie rozpędzajmy się z tym terenem. na trampku i vstromie poradzisz sobie spokojnie na szutrowych drogach, nawet na piaszczystych. To już zależy od umiejętności kierowcy, ale potrafią dzielnie znieść trudne warunki i nie będziesz odstawał. Varadero 1000 świetny na trasę, ale poza nie i przekonasz się o tym bardzo szybko.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@linek_big: a wystaje sobie radośnie do przodu na dole bloku silnika. Niby nigdy nie widziałem rozwalonego, bo trochę osłania go kolektor, z drugiej strony jakoś bałbym się, że się na nim zawieszę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bocznica: no można, ale wtedy prześwit jest jak w sporcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja też niby tylko szutry, ale jakoś tak czasem wychodzi, że kałuża sięga powyżej osi i nikt nie wie co jest pod spodem ;)
  • Odpowiedz