Wpis z mikrobloga

Wczoraj gdzieś pisałem w komentarzu, ktoś mi odpisał wpis zniknął, odpisanie też więc piszę właściwie lecząc siebie raz jeszcze.
Spłacam długi już jakieś 3 lata. Nie wiem 150-200k? Zostalo mi około 30k. I nie mam już siły. Miesięcznie oddaje około 2,5-3k. Mam zwyczajnie dojść. Nie mogąc totalnie nic. Nie mogąc wyjechać na weekend, nie mogąc nic kupić, będąc zdanym cały czas kolejny rok na pomoc innych. Klękłem już po prostu i ta świadomość mnie niszczy. #hazard to gówno Mirabelki i Mirki. Trzymajcie się z daleka bo Was zmiecie z planszy. Sorka musiałem gdzieś to powiedziec
  • 16
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gomezikpl: ziomek spłaciłeś już większość. Dasz radę. Pomyśl że w tym tempie już w czerwcu będziesz wolny od długów i zafundujesz sobie zasłużone wakacje.
  • Odpowiedz
  • 2
@slonio121: No wiesz ja to wiem, bylem na terapiach najgorsze juz za mna. Ale dostalem od zycia po raz kolejny sytuacje w ktorej czegos nie moge bo nie mam hajsu. I dobilo mnie to strasznie
  • Odpowiedz
  • 0
@Anhed: No wlasnie to mam na mysli. W dragach w alko w lekach w innych uzaleznieniach masz duze straty zdrowotne ale nie tak czesto tak grube finansowe ktore ryja banie jeszcze lata po skonczeniu z graniem. Hazard to gowno
  • Odpowiedz
  • 0
@Pestycydek: Tylko sloty. Jeszcze za czasow sprzed ustawy hazardowej wiec stron bylo do wyboru. Ciezko powiedziec o najwiekszej jednarowej wygranej. Nie bylo kiedys automatow z taka wygrana duza w sensie x stawka. Pamietam kilkanascie kola. Jednorazowej przegranej tym bardziej. Ale bylo tak ze wplywala wyplata o 10 rano na konto a o 12-13 musialem brac posyczke bo mialem 0 na koncie. Stawki rozne. Glowne 5-10 zl. Czasem jednorazowe ciagi z
  • Odpowiedz
@gomezikpl: yhmm ja grałem na stawkach do 250ziko za spina lub 40$.
Teraz gry się zmieniły można powiedzieć że na gorsze bo mają większy potencjał np. nowy Starburst XXXTREME gdzie max win to 200 000x stawka. Większy potencjał to znaczy że bardziej będzie jadło i nakręcało ludzi.
Ile zarabiasz że tak "szybko" splaciles tak duży dług
  • Odpowiedz
@gomezikpl: zgadzam sie z toba, ale to nie jest wina calego swiata ze ktos jest chory. Hazard w gruncie rzeczy to dla wiekszosci osob zwykla zabawa, a komornik wykonuje jedynie swoja prace
  • Odpowiedz
  • 0
@Pestycydek: Miesiecznie komornikowi 2700 500 alimenty 750 raty kredytow. Zostaje mi okolo 1500 wolnej kwoty. Na poczatku duza kwote pomogla rodzina itp. Teraz tez utrzymuje sie dzieki rodzinie
  • Odpowiedz