Wpis z mikrobloga

@Undefended: szkoda tylko, że te efekty wizualne zabierają 60 fps i nie da się grać, a NC na mocnej karcie wygląda tak samo ,,next genowo" jak na konsoli pod względem AI, rzeczywiście warto było wydać 20 tys. zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) crap pozostanie crapem nieważne na jakiej jest platformie
te efekty wizualne zabierają 60 fps i nie da się grać


@Exenex: Te efekty robią robotę i jakoś bez problemu przeszedłem/dało się grać z ustawieniami na maxa.

Na PC cyberpunk też jest niezoptymalizowanym gniotem,


@EnJoyyy: No jakoś nie zauważyłem, Na 60 godzin gry trafiłem raptem na 5 drobnych bugów, a raczej gliczy.
@Undefended: Cały problem z efektami jest taki - że konsole nie umieją. Historia się powtarza jak kilka lat temu 30 fps na konsolach. - " A no co to komu ludzkie nie widzi 30 fps."

Jak konsole niektóre gry zaczęło obsługiwać w 60 fps - to nagle WOW ale różnica.

Za 5 - 6 lat jak konsole dadzą radę obsłużyć wodotryski graficzne dzisiejszych PC też powiedzą WOW ale to fajnie wygląda
@EnJoyyy: Gadam o technologiach bo się trochę na nich znam. Mogę pogadać o dupie Maryni też. Ale nie pogadasz ze mną o robieniu makijażu ( bo totalnie nie znam się w tym temacie ) :D .

A o kasę sie nie martw - w każdej chwili mogę iść do sklepu kupić sobie 3090. - ale czekam na 4090 :)