Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?. Gruby i cpun #!$%@? na kazdego tym razem na zyczenia rafalka knur nadaje na knyszyna i olgtv. Powinni gnic sami falszywe gnidy a tu walka o nich jakby bylo o kogo. Rozumiem pieniadze, ale to takie chore, ze sie rzygac chce. Gorzej niz w wiezieniu, nie bylem, ale podobno ludzie tam maja zasady i jako taki honor.
#kononowicz #patostreamy
  • 11
  • Odpowiedz
@SVETER:
FederacjaZielonych . pl
​Olgierdano i Paweł z Knyszyna chcieli zlikwidować szkolna 17, Wojtek stracił dostep do swojego kanału, przestały działac kamery

to jest chory człowiek , kłamca , hipokryta , krętacz , debil co leczy kompleksy szkodząc innym
  • Odpowiedz
@SVETER: Przecież to było oczywiste nie wiem czego wszyscy się spodziewali po chorym psychicznie grubasie.Ile takich sytuacji już było że na jednym filmie sie z kims godził a na nastepnym znowu na niego nadawał? xD Tak samo szczur który zazwyczaj tylko przytakuje i cieszy morde.
  • Odpowiedz
@SVETER: Tak, w tym wszystkim ludzie zapominają kim knurzysko (i ćpun) tak naprawdę jest, a jest uosobieniem najgorszych, najpodlejszych ludzkich cech - człowiek który nie winien mieć poklasku, tymczasem jest swoistym celebrytą. Kto mu aktualnie rzuci stówkę tego lubi, ale w myśl zasady "tylko do bramy a potem się nie znamy"
  • Odpowiedz
to też się dawno temu skończyło


@Lord_of_Goat_88: No to przykro slyszec. Ale porządek w celi a zwlaszcza przy swoim koju chyba nadal jest na topie, ale cpun przez 10 lat kiblowania nawet tego sie nie nauczyl @Zwanek: @Barakun91 Jasne, ale nigdy do tego nie przywyknę i obrzydzenie mnie bierze za kazdym razem jak sa judaszami czyli praktycznie ciągle ( ͡° ͜ʖ ͡°) @
  • Odpowiedz
@lofix: Ale chyba na siebie az tak nie donoszą w walce o swoje dobro jak na wolnosci np. taki jeden #!$%@? menela za obostrzenia a swojego pijaka wyslac i juz miec obostrzenia w dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lofix: Chyba by zycia nie mial jawny kapus, a na wolnosci to sie nazywa zaradnosc w biznesie, polityce itp he he.
Zawsze smieszy jak dolki pod soba ludzie kopia, zeby miec dla siebie cyc warmianski i pic z niego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SVETER: Ci którzy wierzyli że Olgierd coś zrobi to naiwniacy, knur i szczur są uzależnieni od centrali a do tego centaur jest dobrym manipulatorem. A dla tych niedorozwojów pies arona jest kumplem i zobaczycie że szybko tam wróci na stałe
  • Odpowiedz