Wpis z mikrobloga

Ludzie spisujcie się! Sam długo z tym walczyłem, bo im mniej państwo policyjne o nas wie tym lepiej. Ale! Jeśli nie powiemy ile nas jest to dalej będą sączyć bajki, że w PL "za katolików uważa się około 93,5% populacji". Tu chodzi o normalność, o naszą przyszłość bez kajdan religii, o wyjście z ciemnogrodu i życie w państwie świeckim.

W sumie to Trzaskowski mi to uświadomił ( https://www.facebook.com/rafal.trzaskowski/videos/847973002749672/ )

Więc jeżeli także macie dość finansowania kościoła z naszych pieniędzy - warto odważnie dać temu wyraz!

#polska #bekazpisu #neuropa #cenzopapa #spispowszechny #teczowepaski
Panda1112 - Ludzie spisujcie się! Sam długo z tym walczyłem, bo im mniej państwo poli...

źródło: comment_163102826532gsNwSVq9LkBmWjnGW5yQ.jpg

Pobierz
  • 6
@Panda1112:

Pytanie o wyznanie znajdziesz w trzeciej części formularza spisowego. Zawiera ona „formularze osobowe” dotyczące poszczególnych domowników. Pytanie zadawane jest zaraz po tych o narodowość i język. To właśnie tutaj łatwo się pogubić i udzielić odpowiedzi niezgodnej z własnymi poglądami. Wiele osób wpisuje też swoje wyznanie, nie zastanawiając się nad tym głębiej, z rozpędu, „bo zawsze tak było”. Warto nie ulegać takiemu mechanicznemu nawykowi i przemyśleć odpowiedź.

(https://chcesieliczyc.pl)
@Panda1112: ty serio wierzysz, że ta ankieta sprawi, że imperium Tadeusza R. zmieni się w stajnie bez pieniędzy? PiS ma za duże uklady z Kościołem, ani ich nieopodatkuja, ani ich nie udupia w żaden sposób. Jak nawet ankieta wyjdzie, że Polacy odwracają się od kościolka, to zwali się wine na lgbt i ruchy związane z aborcja.
@Mandy90: Imperium Tadeusza R. rokrocznie topnieje. Pieniądze z ratowania Stoczni poszły na jego powstanie, a stare baby będące comiesięczną zapomogą dla imperium powoli, acz sukcesywnie wymierają. Więc tak, powoli zmienia się w stajnie bez pieniędzy. Po ostatniej aferze z dostępem do informacji publicznej ( #watchdogpolska ) każda dotacja będzie oglądana z każdej strony. Natomiast jaki wpływ ma ankieta - jako oficjalne źródło danych wiarygodnych statystycznie będzie wykorzystywana przy podejmowaniu decyzji choćby