Wpis z mikrobloga

Zapraszam na film, z mojego najlepszego dnia z method feeder w życiu, leszcz 70, karaś 49, karp 79/80 i sporo innych dużych ryb z PZW :) Jak część z was wie, od jakiegoś czasu mam kanał yt, gdzie pokazuje wędkarstwo Okiem Wędkarza ;)
Będę wdzięczny za każdą subskrypcję, łapkę ale przede wszystkim, szczery komentarz od Mirków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dla niecierpliwych, pierwsza wielka ryba w 3:50 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapraszam( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wedkarstwo #youtube #ryby #wedkowanie #okiemwedkarza
Exymus - Zapraszam na film, z mojego najlepszego dnia z method feeder w życiu, leszcz...

źródło: comment_1631028853qgiDmOh0Pzw269VjTr9Has.jpg

Pobierz
  • 14
@Exymus: o, o tym ze stukaniem w kij nie wiedziałem xD, zawsze co najwyżej luzowałem żyłkę na chwilę, po czym ciągnąłem przez sekundę i znów luz na 2 sekundy i znów ciągnąłem, liczyłem się z tym, że stracę rybkę, ale alternatywą było urwać przypon. No to teraz będę miał nowy sposób do testowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ku2yn: z innego kanału Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby, tzn już kiedyś o tym słyszałem, ale klasycznie, jednym uchem wpadło a drugim poszło w świat ;)
Method feeder jest jakiś niesamowity, może kiedyś pojedynek? karpiówki vs methoda? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie żeby to było wyzwanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak Pan szef myśli, warto będzie zmienić gopro 7 na 10?
@Exymus: Warto zmienić. Ja sam ostrze zęby bo swoją ósemkę utopiłem w jeziorze w bliżej nieznanym miejscu :( Nawet nie będę podchodził do tego pojedynku, bo z góry jestem skazany na porażkę xD
@ku2yn: Dlaczego zaraz przegrany, masz dużo łatwiej wyjąc wielką rybę ;)

Tylko jak będziesz chciał spróbować methody to uważaj... moje karpiówki się ciągle kurzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)