Wpis z mikrobloga

Czy warto kupować drogie olejki #cbd ?
Czy może warto przeliczyć wartość w miligramach na złotówki?
I wyjdzie wtedy, że najtańsze cbd na rynku znajduje się w
Oleju CBD od #kombinatkonopny

Palexpres #rozdajo jednej osobie taki olejek poprzez #mirkolos
( )

Dlaczego ten olejek jest w cenie dużo niższej, niż u innych producentów?
To dzięki uproszczeniu procesów produkcyjnych :)
Kannabinoidy można wyekstrahować na kilka sposobów.
Najprostszym z nich jest rozpuszczenie w tłuszczach.
W tym przypadku 500 mg naturalnego cbd zawarto w oliwie z oliwek w butelkach 30 ml .
Daje to możliwość przyjmowania suplementu w różnych ciekawych formach. Niekoniecznie kropelki pod język. :)

Jest to godna uwagi alternatywa dla drogich olejków, w wyborze których można się pogubić.

Zapraszam serdecznie do podzielenia się swoimi opiniami na temat suplementów konopnych :)
Może znacie już olejek Kombinatu?
Palexpres - Czy warto kupować drogie olejki #cbd ?
Czy może warto przeliczyć wartość...

źródło: comment_1631014169qQHYU77TXGtNIUbxkyvUEz.jpg

Pobierz
  • 51
@hempmont tzn jaka różnica między tym produktem A waszym


podbijam.
Ostatnio kupiłem apeksa na próbę i gitówa - o efektach nie umiem nic powiedzieć, prócz może dziaała albo placebo
Dorwałem ostatnio klasika, jednak ten w smaku w ogóle mi nie podchodzi, pachnie trochę stodołą xD

Jak to się ma do tego wyrobu?
@Palexpres mógłbyś rzucić okiem na https://hempmont.pl/produkt/olejek-cbd-30-3600mg-hempmont/ oraz wskazać różnice (w zastosowaniu, sam proces technologiczny mnie gila)
@Palexpres: To jest zbyt prosto, takie porównanie to... są strony i strony badań i cały proces technologiczny. Maceracja vs c02 vs alkohol, lub techniki łączone. To zbyt proste.

W żaden sposób nie atakuje, bo zgadzam się z postem na temat targów itp., ale pamiętaj, że jest jeszcze te kilka procent rynku które jednak podchodzi do tego inaczej, niż do janusza biznesu i czystego zarobku i tyle...

"Do tłuszczu wyjdzie cała esencja
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@le1t00 i jak oceniasz bo ja się ni #!$%@? nie znam ;P

@Jankino: to tak jak ja, kupilem dla testu.
Zauważyłem, że chce mi się rano wstawać, może troche lepsze ogolne samopoczucie, mniej depresyjnych myśli, wieksza produktywność.
No i to moze byc przez olejek albo placebo feat olejek