Wpis z mikrobloga

@JedrusPyzdra:

Zapytałem. Powiedziała, że jej facet chce sobie zapuścić brodę i kupiła mu taką ozdobę na prezent. Dobra lecę, bo przerwa mi sie kończy, a jeszcze musze zabookować stolik na to sushi


jesli to nie bait to kisne z ciebie jak #!$%@? xDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
teraz bajcik na wykopie, a potem sprzedasz Ukraińcowi dane do karty na olx


@dzek: chyba cię poniosło. Co innego odpisać w takim temacie, a co innego dawać komuś kasę w ciemno. Tutaj mnie to nic nie kosztuje, więc jeśli nawet to fejk, to niech się dzban cieszy.
Ja nie jestem frajerem jak niektórzy tutaj i nie dam kasy jakiejś xanthii tylko dlatego, że ma rużowy pasek...
  • Odpowiedz
@jalop: znając życie to ma ze trzy brody i 120 kg żywej wagi.

pomijając wpis opa będący pewnie zwykłym baitem (nie chce mi sie analizować), to zastanawia mnie ogolnie jak ludzie czesto szybko i bezgranicznie ufają w wyjasnienia drugiej polowki. Każdy sygnał lub znaleziony przedmiot powinen być czerwoną lampką i bezlitosnym wyciąganiem informacji co sie wydarzylo. A niestety czesto ludzie zamiatają pod dywan, wierząc, że ich druga polowka jest przeciez najlepsza
  • Odpowiedz
A niestety czesto ludzie zamiatają pod dywan, wierząc, że ich druga polowka jest przeciez najlepsza bo mowi, że 'kocha'


@Heer88: ludzie czasami są ze sobą, bo jest im tak wygodniej

Jest z kim pogadać, do kogo się przytulić, czy też taniej wynająć chatę. Wspólnie znajomi czy podobne hobby też nie jest bez związku.

Tak wiec różnie to bywa. Czasem wygodniej udawać że się nie widzi.
  • Odpowiedz
jeszcze musze zabookować stolik na to sushi


@JedrusPyzdra: Musisz zamawiać stolik dla siebie i różowej kiedy to ona cię zaprasza XDDD Zresztą dlaczego by cię przepraszała jeżeli ta historia co mówiła jest prawdą? Chłopie myśl.
  • Odpowiedz
@JedrusPyzdra: A daj jej spokój, co pytasz jej co to. Przecież widać, że to do makaronu. To, że lubi siedzieć w kuchni, to nie znaczy, że jest inna okej ech. Chciała ci powiedzieć w odpowiedniej chwili dla niej, a ty wszystko zepsułeś ech. Ja myślę, że teraz po takim czymś odejdzie, bo nie czuje się przy tobie spełniona. Niech napisze do mnie.
  • Odpowiedz