Wpis z mikrobloga

a jeśli jak chodzi o imigrantów przekraczających nielegalnie granice to chcą, aby prawo zostało złamane.


@Mr_3nKi_: Jakie prawo chcą, aby zostało złamane? Akt prawny, artykuł. (Nie, nikt nie chce, by imigranci łamali prawo, jeśli to chciałeś niezbornie napisać).
  • Odpowiedz
Jakie prawo chcą, aby zostało złamane? Akt prawny, artykuł. (Nie, nikt nie chce, by imigranci łamali prawo, jeśli to chciałeś niezbornie napisać).


@Andreth:To dlaczego tak płaczą nad nimi i mówią o złej straży granicznej itp. Wytłumacz mi, po co ta cała lewacka szopka na tej granicy.
  • Odpowiedz
Jak to jest, że Miller krzyczy konstytucja, kiedy sam ją złamał pozwalając na stworzenie więzień CIA w Polsce, gdzie torturowano więźniów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@andrzejedude: Przecież on o tych torturach nie miał pojęcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_:

Nie interesuje mnie jakas ideologia, czy to prawa, czy lewa strona, ale #!$%@? mac.... serio Ci ludzie nie maja swojego zycia, swoich spraw na glowie? Tylko chodza po lesie i niszcza zasieki? Komu sie kuzwa chce to robic? (_ )
  • Odpowiedz
tak to te same 10 osób co cięło płot krzyczało coś o łamaniu prawa, byłem tą osobą


@Garindor: A czy ktoś napisał, że chodzi o te osoby ze zdjęcia? Zdjęcie podglądowe i tyle.
  • Odpowiedz