Wpis z mikrobloga

Co do Tucznika to wiadomo, stypa straszna, i nie ta stypa nie jest wywołana moją działalnością, jest wywołana jego lub Menelicy słowami o Owsiaku, Adamowiczu i tak dalej i idącymi za to wyrokami. Plobiego też można było udupić, i to nie raz i nie dwa, ale dymił, było co oglądać to luz, niech dymi i da nam zabawę ( ͡° ͜ʖ ͡°) A co do Guralka- widzę że wbrew pozorom wielu wykopków broni edofila, stypiarza, nosacza, najbardziej obrzydliwego typa jakiego widział net. Zapomniano już jak w 2k18 (?) CSI Wykop śledziło go, szukało adresu, pisało pisma do mediów/policji, robiło znaleziska że sie trudni zabawami z dziećmi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak jechałem po Tuczniku to jakoś cisza była- ruszyłem edofila- cyrk na tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°) @GoodGuyChucky93 Tak dla ścisłości- nie zgłosiłem żadnego Twojego posta, pamiętam jak razem na discordzie knuliśmy jak uwalić FASa za to, że łamie zakaz sądowy i omija komornika, dawałeś mi dowody na to że PayPal jest na Radka Marca, dane adresowe działalności Radka w której podobno Tucznik był zatrudniony, pomagałeś pisać pismo i tak dalej, a teraz ja najgorszy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pisma w sprawie Tucznika, tego o znęcaniu sie Gohy nad Jacą nie wysłałem i póki co nie wyślę, to było swoiste ostrzeżenie dla FASa że albo da nam dymy albo Menelica pójdzie pod sąd i się eldorado skończy. Dzięki za info że mają zawiasy i tak dalej do 2022 roku, poczekam z tym pismem do tego okresu, ale jak dalej będzie stypa to JEDZIEM! A i radziłbym nikomu nie udostępniać moich danych edofilowi. Wtedy dopiero zacznę pisać pisma i zgłaszać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Reasumując- prosta zasada, dymy są? Nie ma pism. Stypa on? Pisma idą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#danielmagical #gural #patostreamy
  • 4