Wpis z mikrobloga

Czy nie ma już, różowych które nie miały FWB i są dziewicami? co druga laska teraz pekluje się w takich relacjach potem bierze ślub jest grzeczna źona ukrywa swój przebieg przed facetem a ten nie wiedząc tyra na taką to odrażające wiazac się z taką różową.
#blackpill #tinder#P0lka
  • 121
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Geralt678: matko bosko bolesno. Kobieta nie zużywa się wraz z "przebiegiem". Kiedyś pisałem tutaj o badaniach naukowych sugerujących, że "przyjazny seks" wśród młodych ludzi jest zdrowy i ułatwia zawieranie więzi. Nie ma też bezpośredniego powiązania między "przebiegiem" a zdolnością zbudowania trwałego i szczerego związku - pod warunkiem, że ów przebieg nie jest związany z depresją (kobiety z tą chorobą często skaczą z bolca na bolec z powodu dawki dopaminy, która sprawia,
  • Odpowiedz
@soulburner czy ja wiem czy nie ma znaczenia? Laska która miała 20 bolców w wieku 20 lat to twoim zadaniem coś normalnego? Moim zdaniem nie i nie planował bym życia z kimś takim, bo pewnie rogi miałbym dowalone raz dwa, to samo tyczy się facetów
  • Odpowiedz
Nie ma też bezpośredniego powiązania między "przebiegiem" a zdolnością zbudowania trwałego i szczerego związku -


@soulburner: dowód anegdotyczny ale #!$%@? z tym: ani mi, ani żadnemu mojemu znajomemu nie trafiło sie fbw z kobietą ktora nie ma trwale (choroba psychiczna typu depresja, birderline, nlosobowosc narcystyczna) lub tymczasowo (zerwanie z chłopakiem, sytuacja rodzinna itp.) #!$%@? w głowie.

Zawsze taka relacja kończy się dramami z dupy lub inny i toksycznymi zachowaniami ze strony
  • Odpowiedz
@Geralt678: Jeżeli w wieku do 16 lat nie zamoczyłes z dziewica, to już nie masz szans na znalezienie takiej :) zreszta nie ma nic gorszego niż seks z niedoświadczona i przestraszona przed 1 razem dziewczyna, doświadczone są lepsze, ale to zrozumiesz z wiekiem i jak w końcu zamoczysz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dont_kill_my_pepe: To znaczy że jeśli dziewczyna jest dziewica to się szanuje i możliwe że zbudujesz z nią związek trwały większe prawdopodobieństwo i nie boje się porównania z byłymi ale, dla mnie to obrzydliwie całować się taka co miała #!$%@? w ustach czy wchodzić z nią po kims.


@Geralt678: Ruchanie to brak szacunku do siebie? XD Masz większe szanse na normalny związek z kimś kto już był w kilku i ma
  • Odpowiedz
@Geralt678: Załóż sobie konto na tinderze jako różowa i odkryj magiczną prawdę - faceci też lubią się je**bać na potęgę, szukają onsów i fwb, i mają wyjebo*nogo na związki, a później koło 35 lvlu opisy „szukam stałego związku/chciałbym już kogoś mieć”.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Tranzystor_IGBT: też mam takie odczucia xd ruchałem laski z tindera na pierwszych randkach i byłem w relacji fwb i za każdym razem było z nimi mocno nie halo, co jest zresztą logiczne bo żaden normalny facet nie chciał mieć #!$%@?ętej dziewczyny więc jedyne co im zostawało to przelotny seks i udawanie że to ich intencja że nie są w związku xdd
  • Odpowiedz
@Geralt678: Albo wyjazdy zagraniczne przez wiele lat i używanie tindera do szukania nowych dup (do trójkątów też) w różnych miastach, a koło 40 nagłe przebudzenie „chciałbym mieć dzieci/szukam żony”, i ankieta „żonę idealną” w pierwszej wiadomości
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Geralt678: dodam może, bo widzę, że są wątpliwości co do tego, co napisałem wcześniej. Jeśli mamy do czynienia z dwudziestolatką, która ma na koncie 30 partnerów seksualnych, można z pewną dozą pewności uznać, że ma ona jakiś problem z głową - depresja, borderline, seksoholizm lub inne, które się leczy. Długo i trudno.

Relacje fwb nie są złe same w sobie. Jak nazwa wskazuje, mamy tutaj do czynienia z seksem z przyjacielem,
  • Odpowiedz
@Geralt678: To widzisz - nie ma co generalizować. Obie płcie tak teraz postępują.

Po prostu zmień miejsce poszukiwań, skoro szukasz kobiet bez żadnego doświadczenia seksualnego.
  • Odpowiedz