Wpis z mikrobloga

Czy nie ma już, różowych które nie miały FWB i są dziewicami? co druga laska teraz pekluje się w takich relacjach potem bierze ślub jest grzeczna źona ukrywa swój przebieg przed facetem a ten nie wiedząc tyra na taką to odrażające wiazac się z taką różową.
#blackpill #tinder#P0lka
  • 121
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@smolldaisy: Jak dla mnie niech się każdy rucha z kim chce ale z pełną szczerością co do swojej przeszłości tak by nowy partner/ka wiedzieli kogo biorą.
  • Odpowiedz
@eshees: Zelży od laski, od nastroju, od partnera… od wszystkiego w sumie xd
Nie ma co o tym dyskutować bo to dość osobiste odczucia i jeden rabin powie tak, a drugi nie… i obaj będą mieć racje xd
  • Odpowiedz
@Geralt678: powiem Ci prawdę, zeby było fwb to musi byc i kobieta i mężczyzna, i tak, ludzie uprawiają seks i nie zawsze kończy sie to dziećmi, domem z ogrodem z pierwsza, druga, trzecia, czy nawet czwarta partnerka łóżkową

Grzejemy lub grzaliśmy sie jak króliki a swiat wykopu nikogo poza wykopem nie obchodzi
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kapisz?
  • Odpowiedz
@przegralamzycie: Dla mnie taka kobieta jest odrażająca sam jestem prawiczkiem chce żeby moja kobieta była dziewica nie chce wstydzić się lub myśleć że każdy znajomy kolega peklował moją różowa a ta połykała jego sperme i ból dupy #!$%@? i #!$%@? nie zmieni tego.
  • Odpowiedz