Wpis z mikrobloga

@Wrobel_1111: Trzymaj się, dzięki za wytłumaczenie. Bardziej pytałem jak żyjesz w kontekście jak się czujesz, ogólnie, nie patrząc tylko na tę sytuację. Ale dobrze że żyjesz ()

A co z babą, powinna być d------a w sądzie?
  • Odpowiedz
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 1
@XkemotX: Jest jak najbardziej dowalona w sądzie, jak tylko rysę komuś zrobi i zawołają policję, to ma problem XD
Ma rok próby, jak jej nie wyjdzie, to do 3 lat kicia i/lub do 15 lat zakazu prowadzenia pojazdów
Do tego z jej ubezpieczenia sporo kasy dostanę, odszkodowanie, za skuter i jeszcze zadośćuczynienie, którego może być sporo ze względu na spore szkody
Prawnik mówi o 7 cyfrowej sumie
Ale mam uszkodzone
  • Odpowiedz
Ale mam uszkodzone nerwy


@Wrobel_1111: Nie jest to operacyjne? Pisałeś wcześniej, że lekarze obsrali zbroję, ale może za granicą gdzieś? Zrzutkę byś sobie założył i ludzie by ci na bank wpłacili szmal, takie zbiórki się zwykle udają.
  • Odpowiedz
@Wrobel_1111: masz rubel plusa bo też wiem co to jest wyjebka na ryj na moto i spotkanie z asfaltem (choć bez połamania).
ps. jak poskładają cię i będziesz chciał mieć mniejsze ślady po oraniu asfaltu - rozejrzyj się po klinikach medycyny estetycznej w okolicach swojego miasta - często robią kursy dla lekarzy i można mieć zabiegi regeneracyjne osoczem za free (tylko musisz czasem poczekać kilka miechów i nie wybierasz sobie
  • Odpowiedz
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 1
@ktomizajalnazwy: To nie chodzi o brak możliwości, bo nawet mam w rodzinie chirurga
Ale nikt tego nie chce zrobić, bo mogę się wykrwawić po prostu
Ale serio dzięki za inicjatywę, jeszcze nikt tak chętnie do tego nie podszedł ()
  • Odpowiedz
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
@Patryk: To Ty poważne ślady musiałeś mieć XD
Ja miałem sporego krwiaka na połamanej nodze, to był również powód zwlekania z operacją
A poza tym to miałem tylko małego strupa i troszkę obdrapaną rękę, cała siła poszła na nogę
  • Odpowiedz
@Wrobel_1111: Zdrowia () nic osobiście zaoferować nie mogę ale jakbyś potrzebował rozgłoszenia gdybyś organizował zbiórkę albo szukał osoby która umie to czy tamto to pomogę

a z tą babą to c--j, zabrakło Hajty więc się pojawiła i odwróciła role na niewinnym wróblu >:(
  • Odpowiedz
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 1
@XkemotX: Troska to wszystko, czego bym chciał i to właśnie mi ofiarujesz, a uwierz mi, przekłada się to na realny efekt
Więc dziękuję bardzo ()
Baba sama mówiła, że mnie nie widziała, a w sądzie nie robiła żadnych problemów, bo i tacy się zdarzają
Od razu się przyznała, nic nie kręciła, od razu się zgodziła na jakąkolwiek karę miała dostać, więc w sumie
  • Odpowiedz
@Wrobel_1111: Nie martw się, nawet jakby to była osoba z nagrodą Nobla która na co dzień ratuje 200 ludzi przed śmiercią to nie zmienia to faktu że wjechała w ciebie jak w pachołek i uszkodziła ci część życia, mianowicie jedną z dwóch kończyn które je bądź co bądź ułatwiają. Dobrze że przyjęła karę z pokorą, bo stawianie się nic by jej nie dało. A ty dbaj o siebie i nie
  • Odpowiedz
@Wrobel_1111: Lato było więc yolo - trampki+szorty+ochraniacze i jedną nogę zarysowałem korkiem wlewu paliwa a drugą przysmażyłem silnikiem i doprawiłem małą szramą od kranika od paliwa i kilka kamyków w brodzie.
Tydzień ledwie chodziłem bo przy każdym napięciu mięśnia pękały strupy a potem drugi tydzien ostrożnie zdrapywalem strupy.
  • Odpowiedz
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 2
@XkemotX: Jeśli ratujesz 200 ludzi dziennie, to nawet zabicie 1 zrobi niewielką różnicę
Choć sprowadzamy się teraz do dyskusji, jaką wartość ma ludzkie życie, a to zbyt głęboka rozmowa jak na 03:11 xd
No cóż, popełniła błąd, który poskutkował dość sporym nieszczęściem dla mnie, ale to tylko człowiek
Nie chciała, przepraszała mnie bardzo długo, przyznała się, nie robiła problemów, wiem, że jest jej przykro
Zdarza się
  • Odpowiedz
@Wrobel_1111: Jestem zdania że każdy indywidualnie jest najważniejszą osobą na świecie, potem są nasi bliscy (o ile to dobzi bliscy, patologiczne i toksyczne relacje przecież istnieją) a potem jest cała reszta.
Ale fakt, to zbyt duża rozkmina. Dla mnie akurat im później w noc tym lepiej przy poruszaniu takich tematów, ale nie akurat jak wybieram się spać xP
  • Odpowiedz
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
@Patryk: No brzmi faktycznie niefajnie, bardzo powierzchowne, lecz dotkliwe rany
To faktycznie gdybym coś takiego miał, to Twoja porada byłaby bardzo pomocna
Tak czy siak ją zapamiętam i dziękuję
No ja bym nigdy nie pomyślał, żeby wyjechać bez pełnej odzieży, przez co czasami wyglądałem jak debil, ale lepiej wyglądać jak debil, niż potem być debilem
Masz przynajmniej pamiątkę na przyszłość xd
Ale już jest spoko, nie?
  • Odpowiedz
@Wrobel_1111: Dlatego idąc tym tokiem myślenia - w twoim świecie jest to najważniejsze jak się czujesz i jak zdrowy jesteś. Dobrze że wszystko się wyjaśniło bezkonfliktowo, dobrze że żyjesz, jeszcze lepiej jak z tego wyjdziesz i sobie poradzisz.
  • Odpowiedz