Wpis z mikrobloga

via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
@ktomizajalnazwy: Pomógłbym Ci posprzątać, ale sam mam obecnie problemy z utrzymaniem porządku w związku z ograniczoną mobilnością, więc sorka, ale nie pomogę
Mogę za to poradzić, jak układać rzeczy
  • Odpowiedz
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
@ktomizajalnazwy: No ogólnie to rzeczy potrzebne trzymasz blisko, pogrupowane tematycznie
Jeśli czegoś nie potrzebujesz na co dzień, to schowaj gdzieś w szafie czy coś
I ogólnie to segregatory Ci się przydadzą
  • Odpowiedz
@ktomizajalnazwy: banalnie jak to coś nowego i na gwarancji, ja akurat wiem bardzo dużo jeśli o to chodzi. Jaki laptop? W większości 2019+ laptopów po prostu odkręcasz kilka śrubek od spodu, masz dostęp do wszystkiego. Wyjmujesz sobie wentylator i wymieniasz pastę termoprzewodzącą (nawet jak stara jest świeża to nie składasz wszystkiego z powrotem jakby nigdy nic bo bąbelki powietrza mogą zmniejszyć jej wydajność), jak na płycie jest jakiś kurz to
  • Odpowiedz
@ktomizajalnazwy: Jak to nowszy HP Pavilon 15 no to jest tak jak napisałem tylko do zdjęcia dolnej klapy trzeba jeszcze podważyć te gumowe długaśne nóżki bo pod nimi są 4 śrubki również. A potem hulaj dusza syfu nie ma
  • Odpowiedz
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 1
@XkemotX: Cudem żyję XDD
Jechałem ze szkoły, w czerwcu, skuterem
Baba mi wymusiła pierwszeństwo i mną asfalt pozamiatała
Miesiąc w szpitalu, ostatecznie nieoperowany, bo lekarze obsrali wszystkie majty, jakie mieli, bo im tam odwalałem takie cyrki, że się nie dzieje
Ale za to anestezjologa z OIOMu rozśmieszyłem, więc pozwolił mi zostać na intensywnej opiece na oddziale, a nie wziął mnie ze sobą
Nikt nie chciał mnie operować, bo się bali, że bym im zszedł
  • Odpowiedz