Wpis z mikrobloga

Jezu jaki wstyd, musiałem to mocno rozchodzić.

Tydzień temu byłem u fryzjera, 6 dych za pół godziny roboty, zbrodnia w biały dzień, ale co zrobisz - raz na jakiś czas trzeba.

Siedze już sobie na fotelu, wstępny small talk z fryzjerką za mną, niech sie w końcu skupi na moich włosach, hehe.
Patrząc na swoją paskudną mordę w lustrze, słucham co tam się dzieje w tle - Ukrainka na stanowisku obok gada ze swoim klientem, coś tam o filmach, o netflixie. zeszło na temat #anime, które ostatnio oglądała.

Nie pamiętała tytułu

Że coś z liczbami
Że srebrnowłosa
Że wojna
Że walczą z maszynami które okazały się czymś innym [w sumie spoiler, sorka]

Męczy się dziewczyna bo nie może sobie za chiny ludowe przypomnieć tej nazwy.
Nie wytrzymałem i rzuciłem prawidłowym tytułem - 86

Niestety, to nie jest jakiś klasyk, którego znajomość przez normika byłaby jako tako do wytłumaczenia.
Wydało się. typ jest na bieżąco z sezonowcem sprzed 2 miesięcy. pieprzony otaku. ha tfu.

Odpala się moja fryzjerka i pyta czy na pyrkony chodzę xD
Wydało się. Chcąc nie chcąc, ściema leci z mojej strony, że dawno temu i nieprawda, że jak już to raczej PGA..

O tyle dobrze, że się nie przyznałem, iż ostatni raz to ja byłem z Korwinem na takiej imprezie xddd

A tak mi się sprawnie udawało udawać normika. peszek. ehhh.

86 oceniłem w swojej niezmierzonej głupocie na note 9/10 - bardzo dobrze mi się to oglądało, sory.

Tak naprawdę jest to średniak ze znaczną ilością CGI, który bardzo słabo przedstawia uniwersum - praktycznie w ogóle.
Nie potrafi nas również przywiązać do bohaterów drugoplanowych ginących szybciej niż bohaterowie ataku tytanów.
Po ekspresowym przesiewie zostaje garstka o której dalej nic nie wiemy.

Pierwszy sezon nawet jak na wprowadzenie jest zdecydowanie za krótki. Czy warto zaczynać zabawę? Nie wiem jeszcze. 11epów to za mało by o tym zdecydować. Czekać i obserwować.

Poniżej grafika promująca drugi sezon, premiera za miesiąc.
Wygląda na to, że studio A-1 planuje zrobić z tego kolejną potężną franczyzę, zaraz obok SSAO - historia ze spokojem na kilka sezonów. Przynajmniej tak mówią internety.

eloszka. #animedyskusja #86
Pobierz
źródło: comment_1630876124VfyJnf1ItDcjD8C9mTr3qe.jpg
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@guest: znajdz chlopa fryzjera, zrobi co ma zrobic bez zbednego #!$%@? xd a z cenami, to juz od miasta zalezy , ja u swojego z 15min siedze i opitoli zawsze leb i brode :P
nigdy nie wydalem na fryzjera wiecej jak 40 xd