Wpis z mikrobloga

Jakie przemyślenia macie po weekendowych zawodach?

Nowy szybki mistrz Polski na długim Tomasz Szala niestety ale tylko młody stażem bo już po 30. Trzeba mieć nadzieję, że jeszcze przyspieszy, bo krótki staż treningowy i koleś wywodzi się z pływania. Ja trzymam bardzo kciuki, bo ma mocny team treningowy.

Chyba współpraca Kalacha, z Tomkiem Kowalskim się nie ułożyła. Szkoda, bo to był ostatni rzut na taśmę ja liczyłem bardzo na to, że będzie dużo lepiej, a pływanie dramat, rower słabo. Ciekawe co nie zagrało.

Trochę te nasze podwórko pro to taka druga/trzecia dziesiątka na dużych zawodach międzynarodowych, bardziej mocni topowi amatorzy. Na długim nie widzę, żeby to się odmieniło, bo Miłosz trenuje pod okiem mało doświadczonego trenera, który wie wszystko najlepiej, a 2 m-c w dużych zawodach open zajmuje MKON M49 :)

Jak Robert K. chce naprawdę się pokazać, a mu nie wychodzi to jest mi go szkoda, ale coraz mniej wierzę w to fatum.

#triathlon
  • 21
'Plany treningowe' Fitzgeralda


@viruzzet: głównie z tego korzystam, choć plan treningowy w tygodniu startowym gdzie trzeba odpoczywać wg mnie trochę za mocny ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakbym zrealizował go w 100% to nie byłbym zregenerowany. Wg mnie najważniejsza jest systematyczność.