Wpis z mikrobloga

Mircy i Mirabelki Kochanj proszę o pomoc. Sprawa dotyczy remontu u mojej cioci z okolic Trójmiasta. Ciocia wynajęła ekipę remontowo budowlaną która miała zrobić całe wnętrza plus dobudować ganek przed domem. Największy problem jest z gankiem, jedna ścianą jest dłuższą o około 9cm od drugiej, do tego jest budowana na styropianie (nie rozebrali poprzedniego ocieplenia i budowali nowa ścianę na nim). Pominę już sprawy typu murowanie nie na zakładkę czy źle zamontowana wyczystkę od pieca (za wysoko). Właściciel firmy strasznie niemiły facet, wszystkiego się wypiera i mówi, że wszystko jest zgodnie ze sztuką. A firma niby wyższej klasy a co tydzień ciągle inni pracownicy. Co z nim zrobić? Rozebrać ganka i budować od nowa na pewno nie będzie chciał i będzie awantura, a ciocia nie może sobie pozwolić na miesiące oczekiwań na to bo jest osobą niepełnosprawną plus wujek ostatnio miał poważny wypadek na motorze (wjechał w niego gość autem z podporządkowanej. Ciocia jest najlepsza osoba jaka znam i chce jej pomóc, ale kompletnie nie wiem jak więc liczę na Was #wykopeffect #stepujacybudowlaniec #budowlanka #remontujzwykopem #remont #patologiazewsi #patologia #budownictwo #januszebiznesu
Pobierz shael - Mircy i Mirabelki Kochanj proszę o pomoc. Sprawa dotyczy remontu u mojej cioc...
źródło: comment_1630845314ZCuawkJSs9n88FpgE38Xud.jpg
  • 17
@shael: W tych kominach to raczej nie do naprawy, to jest systemowe i zakładam, że żaden producent na cerowanie nie pozwoli, ino rozebrać i od nowa.
@KollA: Cała przybudówka do rozebrania jest, takiego gówna nigdy nie widziałem. Plus rozwalanie fundamentu bo papa jest wyżej niż podłoga, wilgoć będzie wychodzić