Wpis z mikrobloga

Kirwa mircy, moja mama zaczęła mieszkać ze mną i moim bratem. Poszedł dzisiaj na melanż i pewnie jakoś będzie nad ranem o 6. Pierdoła i tak nie wzięła kluczy więc siedzę na wykopie, jutubie i robiłem akurat z kolegami na czilu dunga w Wowie a tu wchodzi matka i się #!$%@? do mnie co ja robię, to mówię że siedzę przed kompem XD. A ona że zobacz która jest godzina i kiedy miałem zamiar skończyć a ja ze jak bruv przyjdzie to mówi że nie ze to zdecydowanie za późno. Oczywiście jak jej powiedziałem że braciak to może tak do późna? Nie no on jest przecie na imprezie. Bo wiecie picie wódki do 6 rano to co innego niż siedzenie z cipsami i sokiem marchewkowym przed kompem i granie z koleżkami XD
  • 26
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Yolanty: jest różnica dogadywać się z mamą, a co innego gdy rzuca jakieś "mundrości" dorosłemu chłopu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mikka: to nadal nic nie zmienia.

Gdy rozmawiasz w cztery oczy nie tylko doskonalisz swój styl rozmowy, ale też komunikację niewerbalną. Musisz się odpowiednio ubrać, przeważnie nie rozmawia się stojąc na ulicy tylko robiąc inne rzeczy, na przykład spacerując, odwiedzając nowe miejsca, jeżdżąc na rolkach czy siedząc w saunie.

Takie spotkanie towarzyskie ma więcej korzyści niż garbienie się przed kompem i rozmowa telefoniczna.
  • Odpowiedz
@Yolanty Matka po prostu chce żebyś nie wyrósł na aspolecznika, który boi się konfrontacji z ludźmi w realu. Przypuszczam, że jestes młody, dalej się uczysz, kontakt z rówieśnikami jest kluczowy, żeby pewnie wejść w dorosłość. Żebyś nie bał się iść do pracy, był pewny siebie itd.
Masz okazję wychodzić gdzieś z kumplami, rób to. Kumple z wowa dzisiaj grają, jutro poznają dupe/wciąga ich real i robią log out a ty zostajesz.
  • Odpowiedz
@Rkschuwdu: pudło nie jestem gówniakiem, pracuję na etacie i jedynie trafiłeś z tym, że dalej się uczę niestacjonarnie i że koledzy niektórzy znaleźli dupy, które z nami też grają XD
  • Odpowiedz
@Rkschuwdu: spoczko, gdybym był gówniakiem to byś miał rację i sam mojego bratanka którego widuje online o 2, 3 w nocy męczę żeby się ogarnął z graniem po nocach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz