Wpis z mikrobloga

@polock @Afera_zbozowa z reguły jest opłata za: - namiot (bywa też podział na rozmiar tj. 1-2os, 3-4 itp) - za osobę, z reguły dorosły drożej niż dzieciak. Czasem dzieci do ilus lat gratis - za samochód - za podłączenie do prądu Dodatkowo: - za przyczepkę (nie chodzi o camping) jeśli z takową się jeździ - w Polsce, na polach namiotowych często są płatne prysznice 5zl za kilka minut ( ͡º ͜
@polock
Bywa jeszcze opłata klimatyczna.

W Polsce z doświadczenia koszt za namiot, rodzina 2+1 i auto to średnio 120-150zl. Są i takie za 60zl, wiadomo zależy od miejsca i warunków.

Wiadomo, że można w wielu miejscach ogarnąć kwaterę, ale są ludzie tacy jak ja, którzy na prawdę to lubią więc po prostu nie patrzę w ten sposób.
W Polsce jest taki problem, że oczekują nie małych pieniędzy, a nic w zamian nawet
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@polock: ja w tym roku byłem na 4 polach namiotowych z namiotem plus auto i zapłaciłem odpowiednio: bieszczady 24zł+5prysznic, zamość 32zł ,rozalin pod warszawa 30zł, mazury na jakimś małym jeziorku 47zł bez prysznica, hostel na 1 dzień to minimum 80zł
@Afera_zbozowa byłam na wielu różnych polach i na takich za 60zl, ale tam w zasadzie nie było żadnych warunków. Ktoś miał kawałek terenu i stwierdził że to będzie pole namiotowe. Czasem na takich stoi jedynie drewniana sławojka zamiast toalet.
Można znaleźć i za takie pieniądze jak mówisz, ale na lepszych polach niestety ceny są takie jak mówię.

Przykładowy cennik pajda mazur
Pobierz oldscholka - @Afera_zbozowa byłam na wielu różnych polach i na takich za 60zl, ale ta...
źródło: comment_1630836299WflXJ7dYUt7smRZwpc7ACF.jpg
@oldscholka: Ja pierwszy raz pojechałem w tym roku, najlepiej wspominam pole pod Warszawą, ogromna połać, jeziorko, plac zabaw, toaleta taka że niejeden dom się nie powstydzi. W Zamościu też spoko, pole namiotowe i 10 min piechotą do rynku czy zoo. Najgorzej było na mazurach, jedno jezioro z każdej strony ośrodki poodgradzane siatkami, a dookoła użytki rolne. Wybierałem wedle dostępności sanitariów, a skończył się na tym że nic nie pozwiedzałem i tylko