Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich finonów!

Piszę osobny post dotyczący konfrontacji z mitomanem. Aby wszystkie informacje znajdowały się w jednym miejscu.

Pod postem jednego z Naszych kolegów napisałem, że wybieram się do tego kurdupla do Łodzi.

Teraz tak. Dlaczego zdecydowałem się pojechać? Dlatego:

-Wyzwiska na rodziców osób „hejtowanych” przez tego idiotę
-Obrażanie kobiety (Mery Mery) od dziwek i również obrażanie jej rodziców.
-Kłamanie i nie uczenie się na swoich błędach.
-Cwaniakowanie, że #!$%@? każdego lub zabije jednym ciosem

Poświęciłem dwa dni urlopu aby się wybrać do Łodzi i przekonać się na żywo czy Tiger Bonzo jest taki mocny na jakiego się kreuje. I przy okazji go skompromitować. Nikt się za to wcześniej nie zabrał porządnie. A Mnie przekonały właśnie wyzwiska na rodziców, którzy nie są niczemu winni i właśnie wyzywanie kobiety od dziwek na co Ja nie umiem obojętnie patrzeć.

Przecież jak Mi się nie podoba to mógłbym go nie ogladać. Ale ja już niestety swoje usłyszałem i zobaczyłem, a wiem że wielu z Was czeka aż uszatron dostanie nauczkę.

Żarty i dystans są oczywiście potrzebne. Nawet niektóre wyzwiska są do przemilczenia. Ale Tiger już za bardzo zaczyna cwaniakować i trzeba to ukrócić.

Finoni. Jeżeli macie jakieś życzenia dotyczące Mojego wyjazdu. Może sugestie co uszatron powinien usłyszeć to śmiało piszcie na dole.

Nie żartuję sobie z tym wyjazdem, szkoda Mi siana na paliwo na takiego lamusa jak Tiger. Ale są sprawy ważne i ważniejsze.

Jeżeli jest chętna jakaś jedna, góra dwie osoby aby się ze mną wybrać to czekam na wiadomości. Oferuje transport z każdego miejsca w Łodzi o odwózkę.

Tiger, jeżeli to czytasz to Ja chcę tylko porozmawiać i przekonać się czy jesteś tchórzem i czy masz jaja. Jeżeli jesteś takim człowiekiem na jakiego się kreujesz to nie będziesz miał problemu aby ze mną porozmawiać. A jeżeli spróbujesz Mnie wyzwać, uciekać lub się wykręcać to będziesz już na zawsze ostatecznie przegranym. Gdybyś chociaż troszkę szanował ludzi nie było by tematu. Ale widocznie trzeba Ci pokazać jak wygląda szacunek w praktyce.

#bonzo
  • 37
@RobertWolak: Mordko. To jest zbyt proste. Jakbym miał jechać tylko pocisnąć bekę z Niego to bym pewnie nie pojechał.

Muszę przemyśleć jak to rozegrać. Bo nie zależy Mi tylko na tym aby się pośmiać. To jemu ma nie być do śmiechu