Wpis z mikrobloga

Cześć, mam pytanie odnośnie brania finapilu 1mg. Lek stosuje od jakichś 7 miesięcy, efektów póki co nie widać, za to żadnych skutków ubocznych też, wszystko w normie. Ciekawi mnie jednak jedna kwestia, wczoraj omyłkowo wziąłem 2 tabsy zamiast jednej, na ulotce jest napisane, żeby niezwłocznie skontaktować się z lekarzem, czy to koniecznie? Nie czuje się ani trochę gorzej, może trochę na głowie mi to siedzi, bo za bardzo się przejmuje się takimi rzeczami. Gdzieś tu czytałem, ze ktoś sobie 5 mg kroi na 4 części, wiec tez przyjmuje większa dawkę. Czy mogą być jakieś konsekwencje przyjęcia jednorazowo większej dawki? Czy powinienem zrobić sobie przerwę od leku dzisiaj? Wie ktoś coś na ten temat?
#finasteryd #finapil #lysienie
  • 6
  • Odpowiedz
Nie ma prawa nic się stać, więc spokojnie. Ja kroję 5 mg na 4 części i to nierówne części. Tak więc raz wpadnie 1,25, raz 0.9 a raz 1.5. mimo wszystko ubokòw brak, za to włosy są grubsze i ciemniejsze + mam dużo nowych baby hairkow na linii wlosow. Jak na prawie 2,5 msca to jestem zadowolony.
  • Odpowiedz
@Vviktorr: i bierzesz to nadal? Bo ja się zastanawiam czy jest sens. Ja biorę przez cały ten rok, a w zeszłym roku brałem chyba 3 miesiące i gówno mi to daje, jedynie libido mam niższe i mi tak nie stoi łatwo..
Linia zakola jak mi się cofała tak cofa mi się nadal, nie jest jeszcze tak żle bo jaką osoba z ulicy nawet nie wiedziałaby że mam zakola, no ale włosy
  • Odpowiedz
@maxpayne95: ja stosuję od roku minoxidil i finasteryd i w sumie to efektów brak jakiś większych, pozostaje chyba się ogolić na łyso i elo, bo aż tak mi nie zależy na tych włosach i przeszczepu to na pewno robić nie będę xD
  • Odpowiedz