Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@placebo_: Nie golenie pach, krocza, chodzenie bez biustonosza, wszystkie te ideologię związane z akceptowaniem ciała przez grubych itp. Czy aby na pewno nie ma racji ?

Osobiście skonczylbym się #!$%@? przez obie strony kto co może i musi. Jak ktoś jest gruby to niech sobie żyje najwyżej umrze na miażdżycę, ktoś jest homo to niech sobie żyje z drugą osobą, ktoś pali papierosy no trudno rak czeka.
  • Odpowiedz
@jakacper No tak o tym mówię. Tylko co do ci z lewa bardziej określają samych siebie jako wykrztałconych chociaż nie różnią się od prawaków. Obydwie strony głuche na dialog, popierające zamordyzm i nienawidzące drugiej strony na tyle by się #!$%@?ć, zwykle z przewagą liczebną po swojej stronie
  • Odpowiedz
  • 11
@placebo_ typie ale on rację bo zamiast mówić o tym ze nadwaga to choroba to sie ja akceptuje dajac niejako przyzwolenie i społeczną akceptację bycia grubym
  • Odpowiedz
  • 0
@rouli no widzisz właśnie sie wpisujesz w ich pierdzielenie ze jak jesteś gruby to nie twoja wina itp. #!$%@? to że jesteś gruby to temu ze jesz jak świnia i nie masz umiaru i to powinno w społeczeństwie być mocno wyartykułowane a nie ze jakieś przytulanie i głaskanie po główce bo komuś będzie przykro ze bycie grubym to choroba. Próbujesz mi wkładać w usta coś czego nie napisałem a mianowicie prześladowanie ich,
  • Odpowiedz
@placebo_: Przecież prawak nie odróżnia wolności wyboru od pochwalania go. Dla konserwy świat jest prosty - albo coś jest dobre i szlachetne, albo tego zakazać. To jest główna i podstawowa różnica
  • Odpowiedz