Wpis z mikrobloga

zrobisz kiedyś odcinek o systemie szkolnictwa w Chinach? Fajnie by było zobaczyć jak się uczą i jakie mają przedmioty od podstawówki po studia


@ropuchapodkamieniem: mam dwie szkoły pod oknem i planuje nagrać z drona ich codzienne apele, co do edukacji to mam kilku znajomych którzy pracują z dziećmi od przedszkola aż do szkoły średniej, znam tez Polaków którzy tu studiują, jak będę miał czas to opublikuje o tym odcinek na
LuckyStrike - > zrobisz kiedyś odcinek o systemie szkolnictwa w Chinach? Fajnie by by...

źródło: comment_1630741351S9d8w7I24ke8KSBvKlopZo.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: ten to już ma łeb z-----y do reszty

ty serio podniecasz się ze dostałeś zawieszki z „kaczora Donalda” od zbrodniarzy? XD

niech zrobią kolekcje 30 milionów figurek, każda z nich będzie symbolizowała ofiarę wielkiego głodu w Chinach, zapytaj się w lokalnej filii partii o taka serie, może cie odznacza orderem z jakimś czerwonym ryjem za świetny pomysł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
najtańsza siła robocza na świecie…


@Tomsz1989: polecam odcinek na moim kanale YouTube gdzie pokazuje ile zarabia przeciętny Chińczyk w słabo płatnych zawodach i co może kupić za 100 zł. Film jest z zeszłego roku kiedy 1RMB kosztował 56 groszy, teraz kosztuje 60 ale i tak można się przesłaniać kto tak naprawdę pracuje za miskę ryżu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie kryłem łez wzruszenia kiedy otrzymałem ten oto wspaniały prezent z okazji 100 lecia ChPK


@LuckyStrike: Rzeczywiście wspaniały prezent. Prezent z okazji 100 lecia zbrodniczej partii, która jest odpowiedzialna za miliony śmierci.
  • Odpowiedz