Wpis z mikrobloga

#piwo #ocenpiwo #craftbeer
Bojan Sernik Marakuja Imperial Belgian Pastry Sour O_o (Browar Bojanowo). Alk 9,5% eks. 26%
Dawno nic nie recenzowałem, po prostu mi się nie chciało ;) Wciąż trwam, sprawdzam czasem nowe, mimo to częściej jednak popijam ogólnodostępną klasykę kraftu czy piwną klasykę typu pilsy portery, belgijskie. Do rzeczy jednak. U Jakubiaka to teraz dobre rzeczy się dzieją. Równolegle z całkiem niezłą triple ipą pojawiło się ryżowe ale we współpracy z japońskim browarem. Dziś w Lidlu trafiłem na nowość Jublileuszowe Bojan Sernik Marakuja w cenie 5.99! Serio, styl obłędny, ale co tam... Zapach piwa obłędny - serek z marakują i ciasto. bardzo żywy i słodkawy aromat, można to niuchać i niuchać. Trochę ciemne po nalaniu, jakaś pianka jest. W smaku dość słodkie, jest laktoza, sok marakui. Jest kwaśne delikatnie tylko, większość to fenolowo-goździkowa Belgia. No dziwaczne to wszystko, ale całość jednak się jakoś fajnie łączy, lekko grzeje też. Bardzo smaczne, ale tez mooocno relaksujące. Piwo wybitnie deserowe, różowe chyba by bardzo polubią to piwo, gdyż jak wiadomo one lubią słodkie. Jak dla mnie jedno i fini. Ale kopsnę się do Lidla po parę butelek na zaś, naprawdę w tej cenie, takie piwo, powiedz synek kto tyle doł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
drgorasul - #piwo #ocenpiwo #craftbeer
Bojan Sernik Marakuja Imperial Belgian Pastry...

źródło: comment_1630699206vT7vaNQu5EmAjfJs3EzT4o.jpg

Pobierz
  • 7