Wpis z mikrobloga

@Chuseok: Skomentowałem mu i trzymam kciuki za niego ( ͡° ͜ʖ ͡°).. Bo on się nie cieszy, że jemu zabrali tylko, że zabrali normalnym rówieśnikom, normalne zycie, ttlko że ta Dagmara która tak mu się podoba nie zrobi laski w kiblu na dysce napawa go optymizmem. Ja bym mógł byś psychologiem zły zawód sobie wybrałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@szyryfyry1:

od początku nakazów przebywania w domu cały czas słysze że ktos idzie do znajomego pogadac, mimo ze mozna przez teamspeaka/discorda

ja wychodze średnio raz w tygodniu, z czego głównie do paczkomatu 20m od bloku, dezynfekując sie przed jak i po wyjsciu.

z jakiego materiału najlepiej jest zrobic maseczke gdybym musiał wyjść?

dobrze że jest lockdown i siedze w domu


xDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@szyryfyry1: nofap jest sam w sobie dobry jako zerwanie ze złymi nawykami. Ale jak już to niech to połączy z innymi aktywnościamk np. Ze sportem. Bo jak ma siedzieć w piwnicy i powstrzymywać się od walenia to nic mu to nie da xd.
  • Odpowiedz
@Kodzo199: Jakie nofap xD.. Gość musi zmienić swoje życie, a nie skupiać się na nie trzepaniu gruchy xD zamiast życia w internecie polecam życie towarzyskie i tu w sumie się zgadzamy, ale ie całe moce mieć skupione na konkretnej czynności xD
  • Odpowiedz