Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam Mirki i Mirabelki
Piszę tutaj ponieważ nie wiem co robić w życiu. Zacznę od nakreślenia sytuacji. Mam prawie 25 lat. Mieszkam w średniej wielkości mieście Od roku z dziewczyna mieszkamy w wynajętym mieszkaniu. Problem w tym, że nie wiem kompletnie co robić, jak uzyskać stabilność finansową, po prostu więcej zarabiać. Aktualnie moje doświadczenie zawodowe to jedynie callcenter 3 lata jako ankieter i teraz 2 lata jako konsultant. Został mi teraz aktualnie rok gdzie moje brutto to netto, a potem zacznie się ,,bida wypłata" Jeżeli będę pracować tu gdzie teraz. Nigdy w życiu nie wiedziałem kim chce być jak dorosnę, gdzie się kierunkować. No może oprócz jednego, zawszę lubiłem grać w gry i byłem ,,obcykany " z kompem, lubiłem nowości z dziedziny IT. Wiec nasunął mi się jedyny pomysł - Technikum informatyczne które ukończyłem, następnie studia informatyczne gdzie tak naprawdę ciężko było nie zdać(jestem bez obrony). W okresie studiów pomyślałem, że pójdę w programowanie. Jednak ledwo udawało mi się to zaliczać, ponieważ gdy zaczynały się jakieś trudniejsze rzeczy to mój mózg doznawał jakiegoś szoku i blokady. Podobnie było gdy patrzyłem na jakieś kursy z YT. Jakiś tak naprawdę umiejętności i szczególnych pasji nie mam(to opowieść na inny wpis). No i teraz mam trochę ponad rok, gdzie właśnie za ten ponad rok chciałbym zacząć ubiegać się o pracę w jakiejś firmie gdzie mógłbym więcej zarobić lub po prostu zarabiać większe pieniądze. Chciałbym mieć stabilność finansową. Móc zacząć myśleć nad założeniem rodziny. Tyle, że nie wiem co robić. Mógłbym jakieś kursy przechodzić udemy itp. No nie powiem kusi mnie branża IT i to bardzo. To wszystko brzmi jakbym chciał żeby ktoś mi podstawił gotowe rozwiązanie, powiedział mi co ja chcę. Trochę tak jest, szukam jakieś inspiracji, jakiejś drogi która również mógłbym się udać. Tylko proszę nie piszcie, żebym wyjechał za granicę, nie jest to możliwe. Z góry dziękuję wszystkim którym chciało się to przeczytać.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #613112f0cac448000a951f02
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 5
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jesteś kolejną osobą, która pomyślała, że lubi komputery, więc idzie do tech-inf. Takie coś było dobre 20 lat temu, kiedy na "formatowaniu" można było zarobić przyzwoite pieniądze. Dziś, ten rynek niemal nie istnieje, bo wszystko jest w sieci. Natomiast jeśli nie ogarniasz programowania, to też nic z tego nie będzie. Może tworzenie stron, grafika? Pamiętaj też, że masz już 25 lat i reszta w tych dziedzinach expi od co najmniej
  • Odpowiedz