Wpis z mikrobloga

@CanisLupusLupus @wymarta @Schulz @Przwoj @spider @maruch @Entropia @Vicarious @Lele @MacDada @klawiszs @MarcinGTD @qwerter @Hitsu @Balcerek @kryzju @motylanogha @touchthis @isomalta @LCh @MDebowski @WhiteAG @Icewind91 @Vaviec @Splot @pytlar @mechanicznapomarancza @kudlaty88 @tr0lit @Pasiq @siostranocy @aniu_ta @zgredzio16 @delo86 @Combini @kaczor @veg1 @mediez @xarthias @ravbaker @rhapthorne @Tute @czarnyalibaba @cukierros @Marekgd1981 @conchis @kz_gdansk @odyn88 @jackson_weller @optimistic @Luxik @oomaster @kamilzierke @przygod @bomba85 @monsun @oruniak @atrapa @Dimzard @maros @Russ3l @play4off @narmo @adamale @gedzior84 @highlander @KTS @responso @rar @Biune @Teylor @grzyb-robak @martuch @nicramnet @rafar @elsaha @Narsen

Witajcie :). Szukam osób z Trójmiasta lub okolic, na razie znalazłem tyle. Zwracam się do Was z pytaniem, co byście powiedzieli na jakieś wykopowe piwo, np. na plaży? Wiem, że już końcówka lata, ale lepiej późno, niż wcale ;p. Nieraz pojawiały się propozycje takiego spotkania i chcę wiedzieć, czy zainteresowanie byłoby wystarczające. Nie chciałbym, by przyszły 3 osoby na krzyż... Zatem proszę o odzew osoby zainteresowane i jeżeli znacie jeszcze kogoś, kto jest z okolic, ma tu konto i byłby również zainteresowany, to zgłoście go tutaj pisząc jego nick, poprzedzając go znakiem małpy - @nick :). Zainteresowanych proszę również o udział w tej sondzie.
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Chudy_: Też jestem zdecydowanie za sobotą. W piątek pracuję do 20, więc odpada, a czy to będzie 3 czy 10 września to już wszystko jedno :)
  • Odpowiedz
@Chudy_: ja nie znam jeszcze swojego grafiku na przyszły miesiąc toteż, nie mogę powiedzieć, że na pewno tak, lub na pewno nie - :> grafik będę znał pod koniec miesiąca.
  • Odpowiedz
Ja mogę 10. 3 gra Arka o 17:) Icewind w końcu będzie miał okazję udowodnić,że on naprawdę istnieje. Chyba, że znowu jakiś numer #!$%@?.
  • Odpowiedz