Wpis z mikrobloga

Jakim cudem @SynGromu znowu dostał bana za trollowanie, jak on się w ogóle nie udziela na wykopie. Oczywiście sprawcą bana jest nie kto inny jak użytkownicy tagu #neuropa, którzy biegną z płaczem do moderacji za każdym razem jak coś im sie nie podoba i pokazują paluszkiem na danego użytkownika.

Na całe szczęście wraca do nas za 6 dni, więc neuropki zbyt dużo nie zdziałali. W Realnym życiu nie mają żadnego przebicia, więc muszą sie wyżywać na portalu ze śmiesznymi obrazkami xD

#moderacjacontent #moderacja #wykop
  • 18
Widocznie musiał wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności. Takie bany są wybitnie rzadkie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@grubson234567: Poważnie? Dwa razy pod rząd? Tym bardziej, że się nie udziela? Ktoś tu chyba przegląda całą jego historie, żeby sie go pozbyć.

Jakim cudem @SynGromu znowu dostał bana za trollowanie, jak on się w ogóle nie udziela na wykopie.


@Mr_3nKi_: wiem dlaczego dostał bana.

Oczywiście sprawcą bana jest nie kto inny jak użytkownicy tagu #neuropa


Akurat za ban odpowiada tylko moderator i neur0pa nie ma z tym nic wspólnego.
Akurat za ban odpowiada tylko moderator i neur0pa nie ma z tym nic wspólnego.


@L3stko: Oczywiście, że za każdym banem odpowiada moderator, ale neuropki w tym maczają swoje brudne paluchy.
@Mr_3nKi_: Nie używaj liczby mnogiej, ja tak się nie bawię szkoda czasu.
Dwa niektóre psycho konserwy wielbiące pis mnie tak próbowały usunąć, i w sumie bana czy warnów nie było, bo aby go zarobić liczy się aktywność od ostatniego przewinienia. (czytaj bana)
Prosze cie, wy jesteście jak jeden organizm.


@Mr_3nKi_: To samo mówiłem o konserwach, a z biegiem czasu wyszło, że macie jakieś inteligentne i niezależne jednostki. W sumie to wyszło wyraźniej po odstrzeleniu siatki mateckiego z wykopu z 2-3 lata temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@L3stko:
Moderacja nie stoi po niczyjej stronie - w szczególności nie stoi nawet po stronie użytkowników co udowodniły liczne afery inicjowane przez neuropkow i konserwy.

Moderacja usuwa niewygodne dla siebie treści bez względu na to, czy są wstawiane przez jedną czy druga stronę.

Jasne można się przerzucać błotem kogo moderacja bardziej głaszcze po główce, ale to nie ma żadnego sensu
To samo mówiłem o konserwach, a z biegiem czasu wyszło, że macie jakieś inteligentne i niezależne jednostki. W sumie to wyszło wyraźniej po odstrzeleniu siatki mateckiego z wykopu z 2-3 lata temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@grubson234567: Nie wiem, nie jestem w temacie. Ogólnie działam solo, jakby jakiś neuropek chciał wiedzieć.