Wpis z mikrobloga

@Vulne: no u mnie to akurat sytuacja rodzinna, sytuacja szkolna, bieda. Tak, jak teraz mam fryzurę, to się tak strzygę od roku. Trenuję od 8 miesięcy. Rok temu zdałem sobie sprawę, że żyje się tylko raz. 2 lata temu dopiero zacząłem częściej się udzielać i odzywać. Nie zawsze tak wyglądałem, nie zawsze byłem taki wygadany. Do połowy studiów chodziłem pokracznie i się garbiłem, tylko samozaparciem i wnikliwą analizą skorygowałem to,
  • Odpowiedz
no u mnie to akurat sytuacja rodzinna, sytuacja szkolna, bieda


@Wkopanywykopany: heh, sam ostatnio coraz bardziej zdaje sobię sprawę że spora ilość część moich problemów w latach młodości wynikała właśnie z biedy w domu i sytuacji rodzinnej.
Być może gdyby nie wykop to nigdy nie doszedłbym do takich wniosków i zawsze obwiniał za wszystkie niepowodzenia wyłącznie siebie.
Wiem że dla niektórych to będzie forma ucieczki od odpowiedzialności za swoje błędy, ale j---e mnie to, zbyt długo myślałem że po prostu jestem s---------y od urodzenia i że to wszystko to tylko moja wina, a to przecież nie moja wina że mając naście lat każde wakacje spędzałem na pomaganiu ojcu w remontach domowych, zawsze byłem obcinany na pałe, bo nie było hajsu na fryzjera, a ubrania najczęściej miałem z rynku albo po starszych kuzynach. Na lekarza też nigdy kasy nie było, na zachcianki na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wkopanywykopany: a ja uważam że nawet z taką mordą można być przegrywem ,choć to krzywdzące określenie bo przez jakieś problemy w głowie , sytuację z dzieciństwa,można mieć tak zrytą banie że załącza ci się blokada i zamykasz się w sobie. Uwierz mi ,znam to. Dobrze że próbujesz siebie zmienić
  • Odpowiedz
@Wkopanywykopany: No lepiej, lepiej... Odkąd poszedłem do pracy i w znacznym stopniu sam ciągnę ten wózek.

Teraz mogę powiedzieć że mam jako taką kasę, ale przez lata życia po najniższej linii oporu nadal mam skłonność do przesadnego oszczędzania pieniędzy- w sumie to lepsze to niż nagminne p-------------e siana i życie od pierwszego do pierwszego ¯\_(ツ)_/¯

No i tych najgorsze że tych wszystkich młodych lat w niedostatku i wiecznym oszczędzaniu już
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wkopanywykopany:
O czytałem o tym. Zawsze zapominam tego robić. Czyli jak nie mówię to język przyciśnięty do podniebienia nie? Coś innego jeszcze? Najgorzej ten mini 2 podbródek. Jestem chudy, a coś takiego mam. I co mam się odchudzać żeby się tego pozbyć? Nie ma z czego xd
  • Odpowiedz
@PanMuchomorek: spróbuj zrobić redukcję, mniej tłuszczu, to ostrzejszy podbródek. Ja póki co na wiecznej masie. A co do.. stań bokiem do lustra, dociśnij język do podniebienia i się przypatrz, jak się zachowa Twoje podgardle. Potem połóż język nisko i znowu się przypatrz. Widzisz różnicę?
  • Odpowiedz
chyba jako jedyni załapali, o co mi chodzi.


@Wkopanywykopany: Ti Saluto( ͡° ͜ʖ ͡°)

Myślę że rozumiem, bo mam podobne odczucia w życiu. Całą młodość przeżyłem na zastanawianiu się co jest k---a nie tak ze mną i próbą dostosowania się do sytuacji czytaj: jestem biedny, ale to lepiej, bo przynajmniej mam zasady i mogę powiedzieć że do wszystkiego doszedłem sam, albo nie jestem bananowym dzieciakiem, nie podążam za modą, nie walczę o dziewczyny
  • Odpowiedz