Wpis z mikrobloga

@Wkopanywykopany: A jaki opis? Jakoś Cię widzę w czarnych i grubszych po prostu. Może odrobinę szerszych. Ale skoro nie nosisz ich cały czas + teraz są lepsze, niż poprzednio, to zrobisz jak uważasz, jednak aż się prosi, żeby pokombinować i poprzymierzać inne ;)
  • Odpowiedz
@konopiapolska: identyfikuję się, jako chwilowy przegryw, bo byłem całe życie tym ostatnim na WF-e wybieranym i w wieku 28 lat jeszcze z rodzicami mieszkam przez specyficzne okoliczności. Sporo mnie ominęło, resztę spróbuję nadrobić. W październiku mam szansę na nową pracę i wyrwanie się z wiochy, ale tylko dzięki pomocy przyjaciółki. Po toksycznym związku mocno otarłem się o zniechęcenie, zmęczenie i poczucie beznadziei, jakie odczuwają ludzie z tagi przegryw na codzieñ.
  • Odpowiedz
@CheriLady: no za czymś podobnym się rozglądałem, ale miałem budżet ograniczony. I tak dzięki brack friday załapałem się na badanie wzroku za darmochę i zniżkę. Okulary niecałe 500 zł mnie wyniosły.
  • Odpowiedz
@ProResHq: Racja, że gusta są inne! :D Ale wszystk zależy od twarzy! Gdyby tak nie było, to tego kształtu by nie było oprawek, albo byłyby tylko w salonach optycznych, do których chodzą starsi ludzi i nie znają się na modzie. Ostatnio np. w modzie są oprawki geometryczne, a naprawdę nie każdemu to pasuje.
  • Odpowiedz