Wpis z mikrobloga

@WiktorekS sebek jak ty w uk siedzisz XDDD
Czemu w ogole zabierasz glos w sprawach nie Twojego kraju? Jakos ten twoj brexit sie kloci z twoja guwniana narracja xD w sumie typowe lewackie podejscie - ej wezcie im pomozcie za swoja kase, ja se bede bezpiecznie na wyspie siedzial XDDD
@ziemba1:

Brzmi jakbys popieral stosowanie prawa wobec slabych a nie silnych


Popieram stosowanie prawa przez wszystkich.

Za wywlekanie spraw wewnetrznych na forum miedzynarodowym odpowiada opozycja a nie rzad


Lamanie praw czlowieka i traktatow miedzynarodowych to nie sa sprawy wewnetrzne.

Jak widac pozyteczni idioci Łukaszenki robia mu swietna robote, tylko pogratulowac.


To straszne, panstwo lamie wobec kogos prawo, a ten ktos sklada skarge na to lamanie prawa. To literalnie komunizm!

A teraz
@WiktorekS sam napisales, ze Polska lamie prawo wiec dlaczego teraz mialaby nie lamac?

PS w temacie redystrybucji europejskich srodkow tez klamiesz.

Zostan sebek lepiej w tym jukeju, naucz sie jezyka i komentuj na angielskim wykopie.
@defkor: dokladnie, dla Lukaszenki to byl pewniak ze Polska bedzie kontynuowala zwyczaj lamania prawa wobec uchodzcow i na to liczyl. Kazdy popierajacy to rozwiazanie tanczy pod melodie Lukaszenki.

PS w temacie redystrybucji europejskich srodkow tez klamiesz.


Zrodelko jakies?

Zostan sebek lepiej w tym jukeju, naucz sie jezyka i komentuj na angielskim wykopie.


Juz przywyklem ze tobie trzeba 2 razy powtarzac. Jestem na wodach miedzynardowych, malo to ma wspolnego z byciem w
Pobierz WiktorekS - @defkor: dokladnie, dla Lukaszenki to byl pewniak ze Polska bedzie kontyn...
źródło: comment_1630609754GJOC9qi1VlPSI7faaNmOOO.jpg
@defkor: ani razu nie poslugiwales sie argumentami ale chociaz starales sie stwarzac pozor ich istnienia. Teraz ograniczyles to tylko do wjazdu na mnie, wiec rozmowa zakonczona.

Pozdrawiam