Wpis z mikrobloga

#covid19 #koronawirus własnie zmarła na ten nieistniejący" katarek" moja babcia, jeszcze dwa tygodnie temu w świetnym zdrowiu. Dopóki wujek szur nie uznający szczepień i "kagańca" nie przywiózł jej wiruska z wycieczki zagranicznej. Kukiz wam w dudę szury, jak ja wami gardzę
  • 159
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pytlar: po pierwsze mi przykro. Po drugie jak dorosniesz, to zauwazysz ze starzy ludzie umieraja na takie wlasnie rzeczy. Jak nie dzis covid, to jutro zapalenie pluc. Skoro umarla na covid, to znaczy ze organizm byl bardzo slaby, na zwykla grype tez by umarla.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pytlar: "Że wirus wciąż istnieje, nie znikł, cały czas krąży."

I będzie to robił już do końca świata. Zdajesz sobie z tego sprawę?
  • Odpowiedz
@Gon70 nie, no nie. Też znam z życia przypadek, gdzie lekarz siła chciał wpisać covid, tam gdzie go nie bylo. Ale to nie był ten przypadek. Umieranie to jedno. Dwóch moich znajomych z kolei tak ciezko covida przechodzili, że myśleli że umierają. Skutki uboczne mieli jeszcze wiele tygodni po wyleczeniu (np. brak sił, problemy z pamięcią).
  • Odpowiedz
@pytlar Nie czytaj tych bredni, oczywiście babcie powinni zaszczepić. U nas granica Śląsk/Małopolska wszyscy moi znajomi i rodzina są zaszczepieni, w okolicy dużo osób zmarło, nawet w okolicach 50lat, nie ma żartów.
  • Odpowiedz
@MarioMAX: ale doskonale wiem o tym, trzeba powtarzać ludziom, że to nie są żarty. Ale zobacz na komentarze? Kpiny, śmiechy, zarzucanie kłamstwa. Jasne, przecież na moim ukochanym porfilu na FB, ludzi z którymi się zgadzam w 100%, mówią co innego. Trzeba właśnie głośno mówić: szczepienia działają, szury bez szkoł, krzyczące o tajemniczych substancjach, są szkodliwe
  • Odpowiedz
@pytlar: Ale dlaczego mną gardzisz, a nie sobą? Skoro jesteś taki "mundry" to dlaczego babci nie zawiosłeś na szczepienie, a wujka nie poinstruowałeś by do babci się nie zbliżał? Seniorzy w mojej rodzinie są zaszczepieni i bezpieczni, bo są w grupie ryzyka, a ja mam #!$%@? bo nie jestem. Wszystko w temacie.
  • Odpowiedz
@Jah00: dlatego, że wczęsniej kłamali jej opiekunowie odnośnie szczepienia? ja mieszkam ponad 100km, mam pracę, rodzinę, nie mogłem się zajmować babcią,widziałem ją raz na 3 miesiące. Od tego byłą ta rodzina, która otrzymała jej mieszkanie, włąsnie za opiekę nad nią
  • Odpowiedz
"jestem winny, że szurów nie zwalczałem wcześniej i burtalniej, tak. Mam nadzieje, że nowe przepisy dadzą nam więcej opcji zwalczania ich"

Ach to wasze miłosierdzie do drugiego człowieka tylko dlatego, że ma inne poglądy.


@Krupier: Dojdzie do tego że kiedyś to piękne "miłosierdzie" tak sprawi że jednemu słabszemu szurkowi odbije szajba i krew się poleje.
  • Odpowiedz
@Jah00: pretensje można mieć do ludzi, rozsiewających non stop propagandę, jak to szczepienia są złe, lekarze żli, wszyscy kłamią i oszukują. Na pewno w Polsce jest codzien takich tragedi, bo ludzie naturalnie wierzą, tym co krzyczą głośniej
  • Odpowiedz
@pytlar: No popatrz,

1. Babcia się zaszczepiła?
2. Kto ci powiedział że to na ten nieistniejący katarek? Lekarz który ma od strzykawki bonusik?
3. Oczekiwałes że babcia bedzie żyła wiecznie?
  • Odpowiedz
@pytlar: Niestety mam złą wiadomość dla ciebie. Ludzie kłamią o wiele częściej niż ci się wydaje. I to co tobie wydaje się prawdą wcale nią być nie musi.
  • Odpowiedz