Wpis z mikrobloga

#covid19 #koronawirus własnie zmarła na ten nieistniejący" katarek" moja babcia, jeszcze dwa tygodnie temu w świetnym zdrowiu. Dopóki wujek szur nie uznający szczepień i "kagańca" nie przywiózł jej wiruska z wycieczki zagranicznej. Kukiz wam w dudę szury, jak ja wami gardzę
  • 159
  • Odpowiedz
@Namarin: 1. pierwszy post. 2. poczytaj wypok i inne zrodla 3. Nie, ale to jest taka smierc , ktorej z dużą pewnością dało się uniknąć. Jak pijany kierowca wjedzie w 85 letniego dziadka to też powiesz, że no cóż, i tak był stary?
  • Odpowiedz
Trochę to straszne, że wykopki tak jednogłośnie stwierdziły, że jak po 90 to nie ma się co przejmować, niech idzie do piachu (,)


@Niedzwiadek_bambusowy: Przecież to nie o to chodzi. Jak ktoś ma 90 lat, to z każdym kolejnym dniem gwałtownie zwiększa się prawdopodobieństwo, że będzie on ostatni. Średnia wieku osób zmarłych na kowid w Polsce pokrywa się mniej więcej ze średnią długością życia w naszym
  • Odpowiedz
@AtoMan:
Co ty pieprzysz w ogole? xD Pajacem to wlasnie jestes ty, bo przeciez nawet i covidianowi naukowcy stwierdzili, ze sama szczepionka przeciez nie zmniejsza szansy na zarazenie. I niby jakie lockdowny sa przez nas? xD
Ludzie to umieraja na powazne choroby albo np. zapalenie pluc, bo lekarze odwoluja wizyty, bo sie boja grypy+.
Sam mialem miec tydzien temu wizyte (na cos znacznie powazniejszego), na ktora czekalem rok i odwolali
  • Odpowiedz
@hekktik: dziś 7 osób tak, ale jak widzisz, to nie są tylko jakieś cyferki. Za każdą z nich jest jakiś człowiek, wiem że dla niektórych, szczególnie w wieku nastu lat, ciężko to sobie uzmysłowić.
Dziś 7, za tydzien 20, za dwa tygodnie 100 i tak dalej
  • Odpowiedz