Wpis z mikrobloga

@Rogue: mi nie chodzi o papiery tylko o łatwość dostępu, jakoś nie potrzeba żadnych pozwoleń na tworzenie aut własno-rubek...

Mnie interesuje tworzenie produkowanie konstruowanie broni a to jest bez mała niemożliwe bo kur... ekhem biurokraci wszystko kontrolują i kłody pod nogi rzucają...
Mnie interesuje tworzenie produkowanie konstruowanie broni a to jest bez mała niemożliwe bo kur... ekhem biurokraci wszystko kontrolują i kłody pod nogi rzucają...


A próbowałeś chociaż? Wiesz ja chciałem produkować bomby atomowe ale to jest bez mała niemożliwe bo kur... ekhem biurokraci wszystko kontrolują i kłody pod nogi rzucają...

@Milec:
@Milec:

Producent nie musi mieć swojego sklepu firmowego FB jakoś sobie radzi. To ile oszczędziłbyś gdyby nie było potrzeba wszystkich pozwoleń i innej papierologii? Jako rusznikarz możesz mieć uprawnienia do produkcji broni i od tego trzeba by zacząć, a nie od produkcji broni i otwierania sklepów.
@nico112: FB jest firmą państwową (tfu grardzę)

Mi chodzi o wolność a nie będę coś robił a w razie czego przyjdą urzędnicy odbiorą mi moją własność albo będę się musiał spowieadać z każdej śróbki
@Milec:

Aha :D

Zapewne nie masz wiedzy o projektowaniu broni, kasy też nie masz, pomysłu a twierdzisz, że jedyną barierą jest jakaś wymyślona biurokracja która tylko pragnie zniszczyć twoją wymyśloną firmę produkującą broń.
@nico112: jestem na MiBM pierwszy semestr

kończę projekt modelu kartonowego , więc to dopiero początek

tak i jedyną barierą jaką napotkałem w rzyciu to jest państwowa szkoła , urzędy i tona makulatury która oddziela mnie od tego co pragnę.

Szkołę średnią zrobiłem tylko po to aby móc iść na studia (#!$%@? odebrały mi kilka lat rzycia zmuszając do siedzenia na lekcjach ktore nic do mojego rzycia nie wnosiły) ,miałem na nią
źródło: comment_hbG4He4fXCcOoGCMvKiw7by6RMWYREhn.jpg
@Milec:

W takim razie po co pchasz się na studia? Na studiach nic ciekawego nie uczą, w pół roku nauki możesz się nauczyć więcej na dany temat niż przez 5 lat studiów. Bariery urzędnicze i biurokratyczne to jest nic w porównaniu z tym z czym się jeszcze w życiu spotkasz. Projekt zaczyna się raczej od założeń a nie od modelu. Zacznij od czegoś łatwiejszego a nie od KTO.