Wpis z mikrobloga

Mirki, chciałbym wam opisać moje doświadczenia z firmą Autohero, przekopiuje po prostu swoje opinię z google i trustpilot, może kogoś uchronimy przed kupnem samochodu w tej firmię. Tragedia, odradzam firmę i przestrzegam przed zakupem auta. Na początku sierpnia zakupiliśmy w firmie Autohero Mercedesa A180 białego za kwotę ponad 60 tys. zł. Co najlepsze auta sprzedawane na stronie bywają uszkodzone, tak jak w naszym przypadku. Czyli kupują państwo jajko niespodziankę, po wysłaniu pieniędzy(całej kwoty) i zapewnieniu o idealnym stanie samochodu dostajemy telefon z informacją, że samochód jest uszkodzony i ściąga na którąś stronę. Zaczyna się cyrk na kółkach, nie możemy się dowiedzieć co jest z samochodem, dodzwonienie się do kogokolwiek graniczy z cudem, jeśli już się dodzwoniliśmy to każdy mówi co innego, klocki? zaciski? tarcze hamulcowe?. Kilka razy przekładany termin dostawy, wabią Państwa przesuwaniem terminu, a to już jutro będzie samochód, na pewno w poniedziałek itp. itd. Człowiek już zaangażowany niechętnie po takich zapewnieniach zrezygnuje. My w końcu zrezygnowaliśmy po miesiącu. Zaczyna się kolejna afera, od poniedziałku nie odesłali pieniędzy, samochód potrzebny na gwałt, a pieniędzy nie ma. Na infolinii jesteśmy olewani, numeru do przełożonego nie dostaniemy, nie bo nie teksty typu „NIE MAMY PAŃSKIEGO PŁASZCZA I CO PAN NAM ZROBI” . Jeśli chcą państwo przysposobić sobie nerwów, nieprzespanych nocy to śmiało kupujcie od nich samochody. Nadmienię dodatkowo, że zrezygnowaliśmy z roszczeń i odszkodowania za zmarnotrawiony czas (samochód kupiliśmy sprawny, nie zepsuty), prosiliśmy tylko o szybki zwrot gotówki i pożegnanie się ugodowo. Nic takiego się nie wydarzyło. #afera #malysz #ciekawostki #prawo #autohero #samochody #firma #januszebiznesu
  • 18
  • Odpowiedz
@bigger: 2 tygodnie podobno mają, więc czekam. Na infolinii powiedzieli, że sobie mogę dzwonić do prawników i do 2tyg mają czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@normanos: Dawali ''niezależny'' raport z autotesto, człowiek głupi chcę zaufać komukolwiek bo jak żyć inaczej i wszędzie węszyć spisek (jak widać nie da się po ludzku niczego załatwić)
  • Odpowiedz
@Buchos: coś nowego słychać w Twojej sprawie? Myślałem nad zakupem dodatkowego auta. Na papierze wszystko jest w sumie poprawnie, ale w 2017 miało jakieś "zdarzenie" wg. raportu Autobazy tylko kij wie co to było... Sprzedawca oczywiście zapewnia, że u niego w dokumentacji auto ma fabryczny lakier etc i jest bezwypadkowe.

Samochodu nawet nie udało mi się obejrzeć bo akurat jak pojechałem je obejrzeć to było na "serwisie" i ma być dostępne
  • Odpowiedz
@shuukre: oddali kasę, ale chłopie z całego serca Ci odradzam. Po wpłacie odbierają kiedy chca, a raczej nie odbierają w ogóle. Najgorszemu wrogowi bym nie życzył współpracy z nimi. Rob jak uważasz, ale ja z całego serca odradzam. Zwykle #!$%@? to są i tyle
  • Odpowiedz
upiliśmy w firmie Autohero Mercedesa A180 białego za kwotę ponad 60 tys. zł. Co najlepsze auta sprzedawane na stronie bywają uszkodzone, tak jak w naszym przypadku. Czyli kupują państwo jajko niespodziankę, po wysłaniu pieniędzy(całej kwoty) i zapewnieniu


@Buchos: podasz linka do jakiejś archiwalnej oferty lub numer oferty na stronie Twojego zakupionego auta?
  • Odpowiedz
@errror: Widzę, że już ktoś kupił ( ͡° ͜ʖ ͡°), mam gdzieś raport z autotesto jedynie, na stronie już nie ma tego auta. To był rok 2016 bodajże, 60 pare tys przebiegu, blue efficency
  • Odpowiedz