Wpis z mikrobloga

Neuropki znowu manipulują. Zakopują znalezisko i wrzucają ten sam artykuł ze zmanipulowanym tytułem i zwołują do niego listę do wykopywania.

8:42:46 - pierwotne znalezisko - https://www.wykop.pl/link/6256347/99-zatrzymanych-przez-policje-w-beverly-hills-bylo-czarnoskorych/
9:28:42 - duplikat neuropków ze zmanipulowanym tytułem - https://www.wykop.pl/link/6256409/pozew-przeciwko-policji-w-usa-dziesiatki-zatrzyman-afroamerykanow-bez-powodu/
9:29:03 - zwoływanie do celowego wykopywania duplikatu - https://www.wykop.pl/wpis/60144735/pozew-przeciwko-policji-w-usa-dziesiatki-zatrzyman/

@Moderacja @wykop @a__s @m__b dajecie przyzwolenie na takie manipulowanie treściami i głosami w waszym serwisie?

#moderacja #wykop #neurolista #moderacjacontent #bekazlewactwa #lewackalogika
k.....a - Neuropki znowu manipulują. Zakopują znalezisko i wrzucają ten sam artykuł z...

źródło: comment_1630570032fy77MFznpDNcCMjUZ8NbN4.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@kniaz_jarema: w sumie psucie zabawy po raz drugi. Tytuł jest oryginalny w pierwszym znalezisku (od graf_zero) ale opis to już jest manipulacja xD

Zajrzałem w znalezisko i opis od graf zero jest w #!$%@? wycięte z kontekstu i w prawie w ogóle oddaje tego czego znalezisko dotyczy.

Zajrzałem w znalezisko i cały artykuł na guardian dotyczy tego, że policja jest rasistowska (nie oceniam czy to prawda czy nie), i że składają pozew przeciwko nim. Kwiatki z
  • Odpowiedz
to popatrz jaka tu manipulacja tytulem.


@Arcyksienciuniu: No dobra ale co to za whatabautism? Co to ma wspólnego z tematem w ogóle? Nie wiem nawet co to za znalezisko ale widzę, że to nie jest ani znalezisko gromota o którym tu dyskutujemy w kontekście manipulacji ani FlasH nie występuje nigdzie wyżej w twoich zarzutach śmietanki neuropy czy manipulacji... Więc czemu robisz offtop z dupy?

Jak chcesz whatabautism to też mogę
Kryspin013 - > to popatrz jaka tu manipulacja tytulem.

@Arcyksienciuniu: No dobra ...

źródło: comment_1630573535eF4hvZYD4UzqxM3s39LRcM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kryspin013: ruska robota. a bo w usa murzynów policja tylko bije, a w pl ten sam obraz się chce przekopiować
jak lempartowa bedzie zadymy robic to hurr durr faszystowska policja kobity bije. na granicy to samo sg reflektor przywiozla to dzbany piszą ze to do rozganiania tłumów swiatłem jak przekaz o dziale dzwiekowym upadł.

z tymi drutami kolczastymi i drabiną też nedzny przekaz. oczywiście z to nikogo nie powstrzyma ale
  • Odpowiedz
ruska robota. a bo w usa murzynów policja tylko bije, a w pl ten sam obraz się chce przekopiować


@Arcyksienciuniu: Tak i właśnie dokładnie dlatego The Guardian zrobił o tym artykuł. GENIALNE wnioski.

jak lempartowa bedzie zadymy robic to hurr durr faszystowska policja kobity
  • Odpowiedz
@Kryspin013: a co nie kasowali chocby z margotem jak zadymy byly z jego aresztowania? - gdzie jakas patusiara skakala po radiowozie to kasowali znaleziska za wulgaryzmy, a szmatławce pokroju oko press robiły z nich bohaterów walczących z brtualnoscią policji
12 lat na wykopie i i co myslisz ze ja ci teraz bede na zyczenie wszystkie przyklady wrzucał nedznej cenzury? trza byc albo slepym albo zakochanym w jednej stronie zeby nie widzieć stonniczości moderacji na wykopie
ile pospadało "prawakuf" bo zadymy z BLM postowali. no ale jak taki gromota wrzuca wyzwiska prawakuf jak karetke pogotowia albo atakujo punkt szczepien to mozna zostawic bo to przeciwnik polityczny. wtedy wulgaryzmy nie przeszkadzają.
w ogole co to za usuwanie znaleziska za to jakie tam komentarze sie pojawiają?
a jak patusaira co palką dostała? symbolika fotki to tez brutalna policja KOBIETE BIJE - tak twoje ulubione klamliwe media to przedstawiają. razem z neuropejskimi spamerkami a sie okazala zdeczka inaczej. takie symboliczne obrazki idą w swiat, i kto jest ruskim pomocnikiem?
policja gazuje kobity jak policja kogos aresztuje a tlum bab probuje wyrwac taką osobe. ale policja brutalna - wtedy powinna dopiero
  • Odpowiedz
trza byc albo slepym albo zakochanym w jednej stronie zeby nie widzieć stonniczości moderacji na wykopie


@Arcyksienciuniu: Typie ja mam więcej realnych przykładów. Moderacja, która nie reagowała na wyzwiska w moją stronę. Dopiero jak maila napisałem do wypoku to coś zrobili.
Moderacja nie reagująca na multi konta antyszczepa.
Moderacja nie reagująca na prawackie wpisy i manipulacje.
Moderacja nie reagująca na lewackie wpisy
  • Odpowiedz