Wpis z mikrobloga

@Colek: No tak, ale wtedy będę musiał mieć włączony ciągle komputer.

@msichal: Też tak właśnie myślałem. Chciałem kupić przejściówki z wtyku na gniazdo i jakoś to wszystko połączyć ze sobą.
@ShortyLookMean: Nie jest. Chcę po prostu zrobić tak, żeby głośniki obsługiwały jednocześnie PC i PS3. Wydaje mi się, że rozgałęziacz np. taki: http://allegro.pl/ab4-kabelek-stereo-3-5mm-mini-jack-reduktor-2xjack-i3597186725.html będzie odpowiedni, żeby to wszystko zsumować. Pod to podłączę głośniki, a pod dwa kable odchodzące od rozgałęziacza ten adapter, który nabazgrałem na rysunku oraz bezpośrednio pod PC. Powinno znać egzamin, jak sądzisz?
@Colek: jesteś pewny, że to będzie działać? Bo szczerze mówiąc Twoje rozwiązanie wydaje się najbardziej sensowne (oprócz tego, że trzeba mieć włączony komputer), a nie chce mi się bawić w przejściówki. Akurat ten przewód digital mam w domu i by mi znacznie ułatwiło robótkę. Czy po podłączeniu trzeba będzie coś zmieniać w panelu karty dźwiękowej?
@cherryq: mam podłączone podobnie, ale przez mini-jacka.

PS3 podłączone pod monitor, w którym jest wyście minijack, podłączyłem wyjście do line-in na karcie dźwiękowej i jadę. Tylko musisz mieć dosyć głośno głośniki, bo jest dosyć cicho.