Wpis z mikrobloga

Jestem zapisany na kilku grupach spotted z mojego województwa. Wydawalo mi się, że to normalny post, bo w sumie ktoś ma rację, jakiś idiota ryzykuje życie innych ludzi(no o ile nie są to rzeczy wyssane z palca) . Proszę powiedzcie mi, że te komentarze to trolling bo, aż nie wierzę (°° #polska ##!$%@? w komentarzu komentarze do posta
Pobierz volver021 - Jestem zapisany na kilku grupach spotted z mojego województwa. Wydawalo m...
źródło: comment_1630529092TA7D4fqKz4zTXcvubfGvOS.jpg
  • 13
@volver021 kek, nic dziwnego, ludzie cisną po pedalarzach, ale to blachosmrody mają naprawdę nasrane pod maską, a tu są świetne przykłady ¯_(ツ)_/¯
@volver021: kiedyś jechałem na końcowy przystanek, siedziałem za kierowcą i mnie nie widział. 2 przystanki wcześniej wysiedli wszyscy poza mną. Kierowca odpalił wtedy papierosa, pali i jedzie na ten ostatni przystanek. Ja też odpaliłem.... I tak palę pale i wysiadania pora, wstaje. Kierowca speszony, przeprasza mnie że palił, mówię spokojnie ja też palę ()

@volver021 normalka ludzie na FB zapominają, że są anonimowi i wywala im ego do czasu kiedy w końcu smutni panowie zapukają do drzwi. Sensu anonimowej autorki też nie rozumiem ma problem niech piszę skargę a nie na spotet. PS Swego razu jak wsiadłem w autobus i rozpoznała mnie pasażerka to aż 3 rzeczy mi wypomniała powiedziałem by pisała skargę bo nie jest moim przełożonym bym się jej miał tłumaczyć.