Wpis z mikrobloga

Mirki. Chcialem kupic TV na raty 0% w jakims Media Sklepie ale czytalem w internetach ze wciskaja na sile jakies ubezpieczenia itp. rzeczy a jak juz kobita sie ugnie to i tak powie ze np. tylko 10 rat da rade a ja chce ze 30. Wymyslilem ze zrobie zamowienie na stronie internetowej z odbiorem osobistym i sam wypelnie wniosek ale okazuje sie ze tutaj znowu czlowiek przy odbiorze uslyszy gadke ze takie raty to tylko przez internet a w sklepie to inaczej. Nie chce zeby przysylali mi TV kurierem bo boje sie co tam sie bedzie dzialo na pace u kuriera i ze pudlo przewroci sie ze 20 razy. Niby zawsze mozna zwrocic sprzet ale to zabawa a rownie dobrze cos tam moze popekac albo sie ukruszyc w srodku TV a ja nie bede o tym wiedzial. Nie wiem jak ugryzc temat zeby bylo dobrze. Moze po prostu zgodzic sie w sklepie na te ubezpieczenia i pozniej z nich porezygnowac ? Z ubezpieczenia sprzetu i kredytu zdaje sie ze mozna zrezygnowac ale jest jeszcze cos takiego jak oplata za kredyt i inne dziwne rzeczy i tego nie jestem pewny a nie wiadomo co tam powciskaja.

#raty #kredyt
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Meens: ja kiedyś powiedziałem żeby mi nie wciskali bo i tak z tego zrezygnuje i szkoda ich i mojego czasu chcesz to co reklamują 0% i tyle. Uważaj bo też mogą Ci kartę kredytową wciskać ze niby 0% tylko na niej no ale potem za nią płać. A jak chcesz spokój no to tylko przez internet i kurier.
@Meens: Każde raty 0% mają regulamin. Czasami regulamin narzuca ilość rat, czasami nie. Co do ubezpieczenia kredytu to często regulamin go narzuca i po całej spłacie, bez opóźnień jest zwracane itd. Trzeba przeczytać zasady i się dostosować albo pójść do innego sklepu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Meens: w zyciu nie kupowalem nic w sklepie, cale agd, rtv na dwa mieszkania zawsze przez internet po to wlasnie aby brac prawdziwe raty 0% i nie marnowac czasu w sklepie robie tak od 12lat wiec naprawde nie ma sie czym przejmowac
Regulamin na stronie internetowej to moze byc tylko i wylacznie regulamin sklepu internetowego a przeciez w sklepie stacjonarnym nikt nie bedzie prosil o regulamin i go tam studiowal.