Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#mgr #praca #cv

Mam takie głupie pytanie. Czy koniecznie trzeba pisać w CV ukończone studia? Pytam bo strasznie wstydzę się kierunku, który ukończyłam (mgr guano kierunku). Ludzie dziwnie patrzą jak się dowiedzą i jakieś głupie komentarze. Czy muszę to pisać w CV, czy wystarczy samo liceum? Głównie chodzi mi o to, czy mogą mi grozić jakieś konsekwencje prawne, gdy nie napiszę w CV, że ukończyłam studia, a podam tylko liceum? Te guano studia i tak mi do niczego niepotrzebne, bo nie szukam pracy z nimi związanej. Czy za zatajenie studiów wyższych w CV może coś grozić?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #612ec809a61d42000b80bcf2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: przygotuj sobie dobrą historię, że Cię to bardzo interesowało, albo, że zrobiłaś to tylko dla papierka/studenckiego życia-whatever. Serio nawet jakbyś startowała do mnie na stanowisko junior programisty i miała skończoną Iberystykę to by mnie to raczej zaciekawiło w gąszczu absolwentów politechnik.
A na głupie komentarze przygotuj sobie głupie odpowiedzi.
Lepiej mieć studia niż nie mieć.
knur: Ale czego sie wstydzisz? Studia się wybiera jak się ma 18 lat albo mniej. W okresie życia kiedy człowiek jest chyba najgłupszy (no poza tym okresem kiedy zaczyna się chodzić - bo wtedy to jest już szczyt). Pisz a jak Cię ktoś będzie pytał to powiedz, że takie miałeś zainteresowania za młodu i #!$%@? im do tego.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua