Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
jak wyjść z tego całego #neet? u mnie to już będzie z 5 lat z przerwami i nie mam żadnych chęci ani pomysłu na zmianę tego stanu. w życiu nie pracowałem, nawet nie wiem co miałbym robić, co wpisać w cv. jak sobie pomyślę, że mam do końca życia #!$%@?ć na produkcji albo magazynie to tylko powiększają się problemy ze snem i depresja ehhh. w ogóle jak myślę o jakiejkolwiek pracy z drugą osobą to ogarnia mnie lęk. a co jak trafię na jakichś patusów? chyba za długo neetowałem i już zupełnie się odrealniłem.

#neet #przegryw #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #612dc704a61d42000b80bb58
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 8
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: wiesz co? Nie wiem czy bys chcial ale ciagle przyjmuja nowych rachmistrzow. Ja sam jestem neetem ale przelamalem sie chociaz z dzwonieniem do ludzi. Dzisiaj bardzo mnie mama opieprzyla jestem po 5 hydroksyzynach z powodu bezrobocia. Trzymaj się jakoś.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania pogadaj z @neemo, miał tak samo i się spiął, i teraz pracuje. @neemo jak tam w robocie? A jak coś więcej chcesz, to i tak będziesz musiał się czegoś uczyć. Prawdopodobnie praca i nauka. A im będziesz starszy, tym mniej będziesz miał siły i ochoty. @hansschrodinger jest neetem półkrwi, rzucił kołchoz i uczy się programowania.

I następnym razem nie pisz z anonimów.
  • Odpowiedz
@ameneos: No właśnie zbliża się powoli kolejna nocka w robocie także ten tego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na początku było ciężko ale teraz nie jest tak źle, nawet mimo że mam często na nocki.

w życiu nie pracowałem, nawet nie wiem co miałbym robić, co wpisać w cv. jak sobie pomyślę, że mam do końca życia #!$%@?ć na produkcji albo magazynie to tylko powiększają się problemy ze
  • Odpowiedz