Wpis z mikrobloga

Praca homeoffice to jednak gówno. Ciągle siedzisz odosobniony. Smutno sie normalnie czlowiekowi robi, zadnych znajomych ani dziewczyny. Tylko walczysz ze swoimi myślami. A w robocie? Nie lepiej, bo wiekszosc na zdalnym i w ogolnym rozrachunku w firmie tez siedzisz sam. Echh korwa. Trzeba bylo znalezc jakas bardziej "spoleczna" prace. Nawet siedzenie na kasie wydaje sie weselsze, bo wsrod ludzi chociaz jest czlowiek
#depresja #pracbaza #samotnosc
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@typbezkasy95: Mam te same przemyslenia. Mimo ze jestem introwertykiem najlepiej wspominam czasy kiedy mielismy team na miejscu. Zawsze mialo sie do kogo morde otworzyc, ponarzekac, posmieszkowac, wyjsc razem na obiad czy po pracy na piwo. Potem zaczeli odchodzic, przyszla pandemia i dobila resztki atmosfery. Ostatnie 2 lata to lipa straszna pod wzgledem zycia towarzyskiego, a juz nie ten wiek zeby sobie po pracy szukac towarzystwa. Tym bardziej ze covidianie-idioci wszystko reguluja,
@Folmi:
Mieszkasz w Polsce czy za granicą? Bo takie pajacowanie z "zabawą" (to jest #!$%@?, nie zabawa) w maskach na świeżym powietrzu, w dodatku w deszczu, coś mi się niepolsko kojarzy xD
@Devilus: Zgadza się, ten festiwal #!$%@? toczy się u sąsiada za Odrą ( ͡º ͜ʖ͡º) świeży news: od piątku otwierają też zadaszone przybytki, ale tylko dla zaszczepionych xD ogólnie to nie jest tak że wszyscy temu przyklaskują, ale ci co protestują są przez media malowani jako neo-faszyści i karuzela kręci się dalej. Kojarzę że w Polsce teraz jest stosunkowo lajtowo, ale też pamiętam jak trzeba było
@Folmi:
Czy w Niemczech też tak dziwnie się dzieje, że ludzie o poglądach (podobno) lewicowych, którzy wyzywają protestujących od neonazistów, sami stosują wobec niezaszczepionych nazistowską retorykę niemal wprost zaczerpniętą od wujaszka Adolfa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wydaje mi się, że w Polsce mimo wielu absurdów (jak maski na świeżym powietrzu, zamykanie lasów) nadal było nienajgorzej w porównaniu z resztą świata. Policja ochoczo pałowała kobiety na protestach, ale
@Devilus: Tak jest, "The fascists of the future will call themselves anti-fascist" ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiadomo że wśród przeciwników regulacji są też szury i być może nawet prawdziwi neo-faszyści, ale patrząc na całość to jest zlepek naprawdę różnych środowisk, na pewno mniej jednolita grupa niż np. ci którzy protestowali przeciwko przyjmowaniu imigrantów 5 lat temu. Wrzucanie ich wszystkich do jednego wora jest na poziomie naszej rodzimej