Wpis z mikrobloga

@lguodwznkoi_e: a wybrałem B ponieważ w pionie pierwszym i drugim jest po 5 kwadratów (bez względu na to czy pustych czy pełnych, po prostu kwadratów), wybierając odp. B w ostatnim pionie też mamy 5 kwadratów. Dlaczego #!$%@?łem pozostałe odp? a no bo w pionie pierwszym i drugim jest różna liczba kropek, a że jestem leniwą szmatą to wystarczy mi jedna pasująca odpowiedź i jedna nie pasująca żeby potwierdzić tą pasującą. Pozdrawiam
@lguodwznkoi_e: ma się jednak ten autyzm, dobrze zaznaczyłem

Answer: Tile ‘A’ should replace the question mark. To produce the third column or third row, you need to retain the lines that overlap when the first and second images are superimposed. Flip the result along the x-axis to produce the final image.

Applying this logic to the third row, the first and second large squares both contain the horizontal line and the
@TheUlisses Dopasowałeś do prawidłowej odpowiedzi te dziwne strzałki?

Bierzecie wspólne elementy z kolumny 1 i 2 i se odwracacie względem osi poziomej. Takie te testy IQ są, że można poćwiczyć i potem taka Doda się chwali jaka jest inteligentna. Ja se dużo takich robiłem i dlatego w takich testach zwykle wszystkie mam poprawne.