Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
też tak macie, że unikacie kontaktu z ludźmi bo wtedy uświadamiacie sobie jakim nic nie wartym gównem jesteście?

#psychologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #612d301dd3f8eb000a458af7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 13
PonadgabarytowaStara: @Adolf_Wojtyla: Obejrzałem ten filmik i nic nie pomógł. Oceniałem się nadal tak samo, a to dziecko nie zrobiłem na mnie żadnego wrażenia. Nawet nie byłem w stanie jednoznacznie określić jaką może mieć wartość. Koniec końców dałem 0 i sobie jako dziecko (w tej wizualizacji) również. Podsumowując filmik typowo couching stuff, który nijak ma się do rzeczywistości. Rozbawiło mnie tylko, że ludzie dają sobie pewność siebie na 5-7/10 a tak
AluminiowyMurzyn: Nie, nie mam tak. Unikam ludzi, bo gdy się z nimi stykam, to uświadamiam sobie, jakim gównem są i jak bardzo niesposób im tego wyperswadować. Przykre, bo zazwycaj staram się to im uświadamiać delikatnie i dla ich dobra, ale prawda jest taka, że kumatemu tego tłumaczyć nie trzeba, a gdyby idiota był w stanie to pojąć, to nie byłby idiotą.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua