Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W środę trzeba iść do szkoły..
Od marca 2020r byłem tam tylko raptem 2 miesiące.
Boję się wrócić boję się rozmawiać z ludźmi...
Z nikim prócz rodziny i kasjerek w sklepie nie gadałem(lekcje online to fikcja,zero rozmów zero wiedzy wyłącznie olewanie)
Czuję że ponad moje siły jest wstawanie rano na 6:30 czuje że to nie możliwe że tak się nie da żyć po tym jak przez półtora roku szedłem spać o 2 wstawałem o 11:30-12 nie mam siły nie mam siły.....
Gdy o tym myślę to się trzęsę i serce mi mocno bije plus się pocę..
Boję się i nie chcę tam iść nie chcę z nikim gadać przyzwyczaiłem się do takiego życia bez ludzi tylko leżąc,przeglądając internet i grając w #gry czuję że moja psycha już po tym NIE WSTANIE!
CHYBA ITS OVER :(((
Ktoś też tak ma ?

#psychologia #przegryw #szkola #licbaza #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #612d2b9ed3f8eb000a458ade
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 18
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Aktualnie też przechodzę swego rodzaju "załamanie" tym faktem.
W moim przypadku nie wyobrażam sobie wstawania o piątej.

@Zralok: @yuhh: Każdy tak #!$%@?. Tylko nikt nie pamięta szczegółów jak się wtedy czuli. Pamiętam, że dla mnie przedszkole i zerówka było okropną rzeczą. Zazwyczaj płakałem, zanim wyszedłem z domu xD A teraz chętnie bym się wrócił. Wyzwania i ich trudności rosną wraz z wiekiem, więc to co kiedyś wydawało się
  • Odpowiedz
  • 1
@szymon465 w sumie plusem pracy jest to, że jak ci towarzystwo nie pasuje to idziesz do innej ( ͡° ʖ̯ ͡°) sam chodziłem do ogólniaka którego z wielu powodów nienawidziłem. Mała wiocha, brak kasy na dojazdy do innego miasta ( ͡° ʖ̯ ͡°) przynajmniej nie było mi żal wyjeżdżać na studia
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zralok: O to mi chodzi. W pracy przynajmniej dostajesz pieniądze. A jak ci praca nie pasuje to ja zmieniasz. Co innego studia. Wiesz, że robisz to dla siebie i już cię nikt do studiowania nie zmusza.
  • Odpowiedz
CynicznaKreatura: @szymon465: niestety w polsce nie ma studiów, które robiłoby się dla siebie z pasji. Z pasji można robić tylko coś do czego nikt i co najważniejsze TY SAM się nie zmuszasz. w polsce dla wielu osób studia są katorgą, ponieważ bez nich skończyliby w jakiejś gówno robocie i wegetowali za 1300 zł.

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
  • 0
@Zralok Co ty #!$%@? wgl xD Przez całe zdalne pracowałem i było to 100% lepsze niż szkoła w dodatku pieniądze jakieś z tego są
  • Odpowiedz
PonuryTyran: Dla mnie wszystkie lata szkolne to była trauma przez fobię społeczną. Ciągły stres, silne lęki przed czytaniem na głos, odpowiedziami ustnymi. Szkołę mam już dawno za sobą i nigdy nie tęskniłam za czasami szkolnymi. W pracy jednak nie ma wystąpień publicznych (oczywiście pomijając niektóre zawody). Wolę pracę niż szkołę!

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz