Wpis z mikrobloga

Byl moment, gdzie Plobi zaczal mnie po prostu nudzic ale teraz co nie wejde, to juz #!$%@?. Zrobil sie roszczeniowy. A ten jego brak picia, to tak jak u edofila. Poplynal kilka razy za mocno i skonczylo sie zalewanie paly. Nie przez rozsadek:) Daje sobie leb uciac, ze Mamis dala jakies warunki. I teraz jeden z drugim zaczeli wpadac na pomysl, ze beda jak Nitro, w gry beda grac i zarabiac setki tysiecy. Taki #!$%@?! W sumie jedyny plus nie picia Plobiego moze skutkowac atakiem padaczki alkoholowej ale prawda jest taka, ze jego miejsce jest przed kompem przy wódzie albo w psychiatryku. Tego drugiego w pierdlu, bez ochronki.
#proboszcz #ksiadztv #patostreamy
  • 16
  • Odpowiedz
i skonczylo sie zalewanie paly.


@WesolyJas: xDDDDDDDD
Nowy u Probiego? xD on takich morlaniaków miał kilkanaście xD maksymalnie za 2 tygodnie (a bardziej prawdopodobnie - za 2 dni xD) znowu będzie walczył z grawitacją i pływał po podłodze xD

Daje sobie leb uciac, ze Mamis dala jakies warunki

xDDDDD Mamciś jest za słaba na pawełka xD ona warunki to mu mogła dawać jak wyszedł z więzienia, a nie teraz. Pawełek ma
  • Odpowiedz
@marv0oo: A jednak mam wrazenie, ze Ty jestes nowy.
Ja nie napisalem, ze nie wroci, bo wroci ale Mamcis ma duzo do gadania, a ostatnimi czasy robi sie coraz pewniejsza i stanowcza. Wystarczy, ze odetnie zrodelko i co Plobi zrobi? W tym wszystkim Plobi jest nikim i wisi na wlosku laski Mamcis. Kiedys mozna sie go bylo bac, teraz Mamcis zamiotlaby go lisciem. Teraz pol mieszkania go #!$%@?. Zobaczymy, bo na
  • Odpowiedz
bo wroci ale Mamcis ma duzo do gadania


@WesolyJas: no właśnie dlatego ty bardziej jesteś świeżak xD Mamciś nie ma nic do gadania. BO jakby miała, to by po więzieniu nie bylo streamów. Nie potrafiła go wychować i teraz go nie potrafi ogarnąć.

a ostatnimi czasy robi sie coraz pewniejsza i stanowcza.

No, a ostatnimi czasy Pawełek coraz więcej chleje i się rozpierdziela o własne meble więc XD widać ile ta
  • Odpowiedz
@marv0oo: Ekhm. Czy Mamcis nie kazala ostatnio wylaczyc strima czy tam zabrac kamere, a on poslusznie to zrobil? Jednego nie bierzesz pod uwage. Nie byloby strimow i co by dalej robil? Chyba tygodnia nie wytrzymal z Tigerem Bonzo. Jego matka wie, ze z tym syfem w glowie i jeszcze jebniety neurologicznie, nikt go nie zatrudni. Ja bym mu nie dal do skrecania dlugopisow. Mamcis ma do wyboru, ze albo Pawelek wyladuje
  • Odpowiedz
Czy Mamcis nie kazala ostatnio wylaczyc strima czy tam zabrac kamere, a on poslusznie to zrobil?


@WesolyJas: mamciś kazała mu przestać pić, a on jej zagroził pobiciem, więc ¯\_(ツ)_/¯
Ja obstawiam, że on po pijaku spadnie z balkonu i tyle będzie xD ale oby to było na streamie
  • Odpowiedz
@WesolyJas: Ppo utracie ukochanej Agatki jest zdesperowany aby mieć nową żone
Pauliś mu nagadała żeby się ogarnął pewnie, ale to proboszcz to dzikie zwierze jego nie da się okiełznać na dłuższą mete wróci do chlania
  • Odpowiedz
@zvezdA19: znam typa który NIE PIŁ 2 dni w ciągu roku plobiego nikt tak na prawde nie kontroluje, nie ma żadnych innych zajęć + wiadomo zero samokontroli. obstawiam że do weekendu nie wytrzyma i #!$%@? się już wcześniej
  • Odpowiedz
@Meserole: W ogóle ciekawe co on czuje, np. ja czasem mam ochotę tak się napić piwa, szczególnie przy dniu wolnym, ale jak stwierdzę, że np. piłem za dużo browarów w ostatni weekend czy coś, to po prostu nie pije.
Ciekawe czy on potrafi się tak skontrolować, czy jak on to odczuwa
  • Odpowiedz
ja czasem mam ochotę tak się napić piwa, szczególnie przy dniu wolnym, ale jak stwierdzę, że np. piłem za dużo browarów w ostatni weekend czy coś, to po prostu nie pije.


@zvezdA19: mam tak samo, dosłownie dzisiaj odmówiłem 2 razy ale jutro mam dużo roboty + chcę się trochę pouczyć więc odmówiłem a sam sporo chlam
on tego tak nie odczuwa podam ci na przykładzie tego mojego ziomka
-w środku nocy
  • Odpowiedz
@Meserole: Ale przecież to zero przyjemności, w przeciwieństwie wyluzowanego wypicia przysłowiowych 8 żuberków w piątek czy na sobocie na luzie, wiedząc, że cały tydzień się robiło, pracowało, ćwiczyło itp. Nie rozumiem jak tak można, to po pierwsze fatalnie się musi czuć na żołądku i w głowie
  • Odpowiedz