Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Witam, nazywam się dr Abdul-Aziz Ahmadi Jak widzicie w telewizji i innych gazetach, talibowie przejęli całą strukturę rządową w Afganistanie, dlatego jesteśmy zmuszeni szukać pilnych sposobów ucieczki przed groźbą śmierci w Afganistanie. Jak piszę teraz, moje życie i rodzina są w poważnym niebezpieczeństwie, ponieważ pracowaliśmy dla Amerykanów podczas ich pobytu w Afganistanie, a moje życie i rodzina są w poważnym niebezpieczeństwie. Talibowie nas zabiją, jeśli opóźnimy odejście z Afganistanu. desperacko potrzebujemy ucieczki z Afganistanu.

Dlatego zwracam się do Ciebie o pomoc i partnerstwo, aby otrzymać kwotę 25,5 000 000,00 USD (dwadzieścia pięć milionów pięćset tysięcy dolarów amerykańskich) na Twoje osobiste lub firmowe konto bankowe, a następnie zainwestować je w lukratywne przedsięwzięcia w Twoim kraju . Fundusz ten był pozostałością zawyżonych rachunków kontraktowych przyznanych przeze mnie celowo za dostawy materiałów Covid-19, twardych/software, farmaceutyków/medycznych i innych elementów administracyjnych/logistyki dla programu zwalczania Covid-19 w Afganistanie.

Będziesz zobowiązany.
1) Pomóż w przekazaniu tej sumy do swojego kraju
2) Doradzamy w zakresie wszelkich lukratywnych obszarów inwestycyjnych,
3) Pomoc w zarządzaniu tymi samymi inwestycjami.
4) Pomóż mojej rodzinie przenieść się do twojego kraju

Czy byłbyś na tyle uprzejmy, aby służyć mi w tym zakresie, zostaniesz nagrodzony 30% sumy podanej powyżej. Uprzejmie proszę o zgłoszenie zainteresowania, wysyłając do mnie e-mail, abym mógł podać dalsze szczegóły:

Z wyrazami szacunku,
Dr Abdul-Aziz Ahmadi
#kabul #afganistan #heheszki #inwestycje
  • 4
  • Odpowiedz