Wpis z mikrobloga

@RenkaRenkeMyje: czy ty jesteś niedorozwinięty, że nie rozumiesz co do ciebie piszę? Naprawdę, śmieszy mnie jak ludzie tacy jak ty uważają się za jakichś elitarnych koneserów muzyki, bo nie słuchają kizo a w dyskusji pokazują poziom rozumowania niższy niż przeciętny fan magicala. Nikt nie mówi, że ten utwór ma ci się podobać, albo że masz go uważać za dobry, widzę, że masz zakuty uprzedzony łeb i wiem, że nieważne co
  • Odpowiedz
@gust4v: nie mam 15 lat od prawie 15 lat, słucham różnych gatunków muzyki, w bardzo dużych ilościach. Kawałek Disney mi się podoba bo jest mega melodyjny, ma letni klimat i wpada w ucho, tekst jest przyjemny i pozytywny, fajnie się do tego tańczy i podśpiewuje, ehh wykopki i ich zakute muzycznie łby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RenkaRenkeMyje z muzyką jest tak że najpierw ci się nie podoba, ale jak będziesz słuchał to w końcu siada. Typ nie jest wybitny, sam o tym zapewne wie i robi bity pod trendy. Chce się tego słuchać bo takie ma być ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: > Różne momenty bywają istotne nasze decyzje bywają pochopne
Jedyne niebo jakiego dotknę to twoje ciało
Mam tylko złe albo okropne myśli
Jak coś #!$%@?ć to jak artyści tak by wszyscy z lokalu wyszli napiwku nie będzie za mało
Zamienię w Disneyland dla Ciebie ten apartament
Mam zawsze kozacki sprzęt o dziewiątej Fendi na tarasie
  • Odpowiedz
@gust4v: tak, mówię o zakutym łbie, ten tekst spełnia swoje zadanie, nadaje klimatu utworowi, zapada w pamięć, łączone słowa dobrze ze sobą brzmią przez to jest bardzo muzykalny i dobrze się go podśpiewuje Ogólnie idealny kawałek na imprezy ale zakuty niewychodzący z domu łeb dla, którego tekst muzyczny musi być mądry i ambitny tego nie zrozumie.
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: nikt ci nie mowi ze tekst ma byc ambitny tylko to jest serio poziom diskopolo. widac ze trafilem w czuly punkt i za punkt honoru wziales sobie bronienie swojego ulubionego przyglupiego (jak ty) raperka XD
kazdy jego numer brzmi tak samo i jest o tym samym ty ambitny otwarty łbie

tfu na sluchaczy polskiego rapu bo sa głupsi niz ich tworcy
  • Odpowiedz